Dodaj do ulubionych

Fajne forum

09.02.14, 01:00
witam wszystkich.
Obserwuj wątek
    • sowietolog1 Re: Fajne forum 09.02.14, 21:28
      Witaj, witaj.

      Ano fajne, jak i wiele innych, vide PiG (Polityka i Gospodarka), Aquanet, Militaria czy Świat. Wszystkie polecam.

      PS. Czasem lądują tu około-medialne wątki z Kraju...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka