sowietolog1 Re: Fajne forum 09.02.14, 21:28 Witaj, witaj. Ano fajne, jak i wiele innych, vide PiG (Polityka i Gospodarka), Aquanet, Militaria czy Świat. Wszystkie polecam. PS. Czasem lądują tu około-medialne wątki z Kraju... Odpowiedz Link Zgłoś