Gość: nerwus IP: 82.139.11.* 24.05.06, 00:11 regulować tylko żeby czasem nie przeregulować..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bob ZSRR - lepszej nazwy wymyślić nie mogli :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 02:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomm nowe miejsca pracy IP: *.adsl.alicedsl.de 24.05.06, 06:33 tak sie wlasnie tworzy nowe miejsca pracy. zarobki tez maja byc dobre zatrudni sie znajomych i bedzie sie kontrolowac i wydawac certyfikaty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafvonthorn Re: nowe miejsca pracy IP: *.petrus.com.pl 24.05.06, 10:12 Tak się właśnie tworzy "socjalizm". Kilku kolesi będzie czerpało z tego, co wrzucają wszyscy. Nie zmieni się nic powstaniem kilku dobrych miejsc pracy dla "zasłużonych" i podniesiem kosztów reklamy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lublin Re: ZSRR - lepszej nazwy wymyślić nie mogli :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 10:15 no w koncu spece od reklamy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekspert Marek Janicki i wódka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 07:45 Pan Janicki jest członkiem Komisji Etyki Reklamy. Pan Janicki jest prezesem firmy MccannErickson, która jest odpowiedzialna za reklamę łódki Bols i WTK Soplica. Teraz może ocenić etyczność tych reklam jako "niezależny ekspert". W skrócie moja opinia brzmi "walcie się". Kolejny przekręt w środowisku reklamowym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arpk Re: Widzowie mogą zaskarżyć reklamę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 09:26 płacić komuś za to żeby mnie kontrolował pod względem etycznym?! dziwne!!! ale i tak najbardziej podoba mi się: "Najcięższą karą za nieetyczną reklamę, jaką przewiduje kodeks, jest odebranie znaczka "Reklamuj etycznie". " a po co ten znaczek?, czy dzieki niemu da się więcej zarobić? jedyne wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy to takie, że ktoś pomyślał: "zróbmy instytucje kontrolną dla picu, to wtedy nikt nie będzie się czepiał naprawde (np. KRRiT)" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miniu Re: Widzowie mogą zaskarżyć reklamę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 09:27 Nie ma to jak niegdysiejsze reklamy piwa oczywiście ;) bezalkoholowego. :) Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: Widzowie mogą zaskarżyć reklamę 24.05.06, 10:19 Strasznie podoba mi się ta długa reklama Żywca, jest boska. Lubie takie wędrówki w czasie. -- Frant - humor, satyra, krytka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no name Re: Widzowie mogą zaskarżyć reklamę IP: *.4web.pl 25.05.06, 09:58 Zgadzam się . Ta reklama Żywca przez kolejne dziesiaciolecia to chyba najlepsza reklama piwa w Polsce. w sumie "prawie" też są dobre. Ciekawe, kto to robi dla Żywca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gbur Niech GW wyreguluje najpierw swoje rozwijane rekla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 09:37 my . Strasznie wkur....ją np. ta z Oplem i Niveą . Tak mnie wnerwiły te reklamy ,że nie kupie ich produktów . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafvonthorn Re: Niech GW wyreguluje najpierw swoje rozwijane IP: *.petrus.com.pl 24.05.06, 10:14 "Tak mnie wnerwiły te reklamy ,że nie kupie ich produktów." To jest jedyny dopuszczalny regulator, reszta to fikcja i wyciąganie kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
emes-nju Ciekawe kiedy... 24.05.06, 09:43 ... ktos zdyscyplinuje nadawcow, zeby reklamy nie byly emitowane z dwukrotnie silniejszym dzwiekiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iras_84 IN a ĘTelingentna reklama IP: *.t15.ds.pwr.wroc.pl 24.05.06, 10:27 "Polska praktyka dowodzi jednak, że kodeksy branżowe nie zawsze są skuteczne. Rok temu branża piwna z wielką pompą ogłosiła podpisanie kodeksu reklamowego, który zabraniał m.in. używania w reklamach wizerunków osób "w szczególny sposób wpływających na małoletnich". Nie przeszkodziło to Grupie Żywiec w reklamowaniu piwa przy pomocy Jerzego Dudka. Zaprotestowała Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA), ale powołana przez piwowarów komisja oddaliła skargę, argumentując, że PARPA... nie jest sygnatariuszem kodeksu. Reklamę zaskarżył więc jeden z sygnatariuszy kodeksu. Tym razem komisja uznała, że Dudek nie jest postacią "mającą szczególny wpływ na małoletnich". Oburzyło to część środowiska piwowarów i np. Browar Belgia z kodeksu się wypisał. Ostatecznie piwne spoty z Dudkiem zniknęły z telewizji po interwencji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji." Fajnie, i tak samo skonczy kolejna komisja zajmujaca sie zdzieraniem kasy z reklamorobow (5-40tys zl). Sam z checia bym zasiadl w takiej komisji bo produkcja jednego znaczka na rok, nawet gdyby mialby byc platynowy, nie bedzie kosztowac nawet 1000.. Co do Łódek i WuTeKów - nie ma zastraszania w reklamie gdzie ktos jezdzi konno lub plynie zaglowcem. Ale mozecie oczywiscie zdjac taka reklame, a p..yc to ze to jedne z nielicznych tzw. inteligentnych (dla inteligentnych widzow..)! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAXWELL Re: Widzowie mogą zaskarżyć reklamę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.06, 10:56 WIĘC OFICJALNIE ZASKARŻAM REKLAMĘ TELEWIZORA LG GDZIE O RÓŻNYCH GODZINACH JEST POKAZYWANA REKLAMA JAK DWOJE NAGICH LUDZI UPRAWIA SEX Z "NAGŁOŚNIENIEM". SIEDZĄC Z MOIMI DZIEĆMI PRZED TELEWIZOREM JESTEM SKREMPOWANA TĄ SYTUACJĄ CZY WŁADZE TELEWIZJI TEGO NIE WIDZĄ!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafvonthorn Re: Widzowie mogą zaskarżyć reklamę IP: *.petrus.com.pl 24.05.06, 11:27 Wyrzuć pilota i idź z dziećmi na spacer. I nie krzycz, bo się robię nerwowy od tego. Odpowiedz Link Zgłoś
plzoltek Odważą sie przeciw Mediom? 24.05.06, 13:32 ryba nie ma głosu. ciesz sie tym co ci serwują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: li Re: Widzowie mogą zaskarżyć reklamę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 21:40 dyrektor generalny ZSRR... powinien sobie 1 sekretarza pierdyknac, byloby jeszcze mocniej. Odpowiedz Link Zgłoś
dziedzicznacytadelafinansjery Re: Widzowie mogą zaskarżyć reklamę 24.05.06, 22:00 Jak u nas wygląda "samodyscyplina" - to widać pod pierwszym lepszym znakiem zakazu parkowania. Nie inaczej jest w reklamie, marketingu (patrz sprawa Roche) i w prawie każdej innej dziedzinie. Tylko jasne i stanowczo egzekwowane przepisy mogą przynieść skutek. Oczywiście pomimo akcji lobbingowo-pr-owskich, jakie są nieodłączną częśćią każdej próby uregulowania ustawowego dziedziny, która narażona jest na patologie. Odpowiedz Link Zgłoś