03.07.09, 08:14
Co tam się dzieje??? Co z prywatyzacją? Czy firma jest już
bankrutem???
Sytuacja w firmie przypomina horror.
"Nabici w butelkę" autorzy, tłumacze i graficy, którzy od kilku
miesięcy bezskutecznie domagają się należnych płatności. Zwolnienia
w pionie redakcyjnym... Brak jakichkolwiek odpowiedzi na listy,
wezwania do zapłaty...
Obecny zarząd - zmieniony na przełomie marca i kwietnia tego roku -
najwyraźniej przyjął strategię chowania głowy w piasek. Ciekawe
tylko na jak długo?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka