niebieskaa1 24.09.10, 09:10 cos chcialam troche kolorowego na szare dni. soraya.biz.pl/sklep/naszyjnik,k,4,p,717.html bizuteria123.pl/p166,naszyjnik-rozowa-kula-0339.html nie moge sie zdecydowac, ktory byscie wziely? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nothing.at.all Re: cos na szyje 24.09.10, 11:54 Hm..oba nie są w moim stylu, ale jak już koniecznie z tych wybieram, to wolałabym drugi. Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaa1 Re: cos na szyje 24.09.10, 12:04 he, w moim w sumie tez nie ale mnie cos dopadlo, smutek jakis wstretny i chce mi sie jakis drobiazg kupic dla odmiany. moze na to sie zdecyduje, piekne, tylko mogloby byc tansze. bizuteria123.pl/p191,bransoletka-0446.html Odpowiedz Link Zgłoś
lonely.stoner Re: cos na szyje 24.09.10, 15:40 w ogole nie w moim stylu ani guscie, jak juz cos to ten drugi naszyjnik jeszcze w miare. Byc moze mojej mamie by sie spodobal?? Odpowiedz Link Zgłoś
aeromonas Re: cos na szyje 24.09.10, 17:49 Oba ładne i oryginalne, ale drugi jakby bardziej kolorowy. Faktycznie trudno się zdecydować! Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaa1 Re: cos na szyje 30.09.10, 16:12 no powiem Wam, ze kupilam i morda mi sie rozesmiala jak otworzylam pudeleczko. nie spodziewalam sie tak fajnej rzeczy. naszyjnik jest sliczny. wszystkim przysmuconym polecam kupic sobie jakis drobiazg na poprawe humoru, pomaga :) i135.photobucket.com/albums/q141/starakrowa/Obraz022.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
majowa_dziewczynaaa Re: cos na szyje 30.09.10, 17:25 nr 1 - coś pięknego nr 2 - totalny kicz Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaa1 Re: cos na szyje 02.10.10, 13:08 no nie, moze sie on nie podobac, ale ani wzor wisiorka, ani wykonanie nawet nie otarly sie o kicz. Odpowiedz Link Zgłoś
majowa_dziewczynaaa Re: cos na szyje 02.10.10, 13:49 niebieskaa1 napisała: > no nie, moze sie on nie podobac, ale ani wzor wisiorka, ani wykonanie nawet nie > otarly sie o kicz. Tobie się podoba, ale dla mnie to jak noszenie "sznurka" . Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaa1 Re: cos na szyje 02.10.10, 16:26 ok, niech Ci bedzie, ze sznurek, nie mam nic przeciwko. slowo kicz mnie obruszylo, bo uzyte bylo bezzasadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ciuszki123 Re: cos na szyje 05.10.10, 06:30 jak cos kolorowego to polecam cos duzego, np. bib necklace, bedziesz mogła ja nosic i lecie i w zimie. Odpowiedz Link Zgłoś
zarunia15 Re: cos na szyje 06.10.10, 01:42 Zaden z nich nie powala.. Ja bym dolozyla troche i kupila cos lepszego, np z yes... Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaa1 Re: cos na szyje 06.10.10, 14:18 ten zalinkowany wzor jest moim zdaniem mocno opatrzony. zeby w yes cos fajnego kupic trzeba pare stow dolozyc, a ja mam sporo drogiej bizuterii, ktora mi sie znudzila i lezy w szufladzie, no bo ile mozna nosic to samo. a tak ponosze sobie, bez zalu odloze i kupie cos nowego. Odpowiedz Link Zgłoś