Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    cos na szyje

    24.09.10, 09:10

    cos chcialam troche kolorowego na szare dni.
    soraya.biz.pl/sklep/naszyjnik,k,4,p,717.html
    bizuteria123.pl/p166,naszyjnik-rozowa-kula-0339.html
    nie moge sie zdecydowac, ktory byscie wziely?

    Obserwuj wątek
      • nothing.at.all Re: cos na szyje 24.09.10, 11:54
        Hm..oba nie są w moim stylu, ale jak już koniecznie z tych wybieram, to wolałabym drugi.
        • niebieskaa1 Re: cos na szyje 24.09.10, 12:04
          he, w moim w sumie tez nie ale mnie cos dopadlo, smutek jakis wstretny i chce mi sie jakis drobiazg kupic dla odmiany.
          moze na to sie zdecyduje, piekne, tylko mogloby byc tansze.

          bizuteria123.pl/p191,bransoletka-0446.html
      • hiii Re: cos na szyje 24.09.10, 12:20
        pierwszy mi sie podoba:)
        • lonely.stoner Re: cos na szyje 24.09.10, 15:40
          w ogole nie w moim stylu ani guscie, jak juz cos to ten drugi naszyjnik jeszcze w miare.
          Byc moze mojej mamie by sie spodobal??
      • cho.lercia Re: cos na szyje 24.09.10, 16:58
        albo oba, albo zadnego
      • aeromonas Re: cos na szyje 24.09.10, 17:49
        Oba ładne i oryginalne, ale drugi jakby bardziej kolorowy. Faktycznie trudno się zdecydować!
        • niebieskaa1 Re: cos na szyje 30.09.10, 16:12
          no powiem Wam, ze kupilam i morda mi sie rozesmiala jak otworzylam pudeleczko.
          nie spodziewalam sie tak fajnej rzeczy. naszyjnik jest sliczny.
          wszystkim przysmuconym polecam kupic sobie jakis drobiazg na poprawe humoru, pomaga :)

          i135.photobucket.com/albums/q141/starakrowa/Obraz022.jpg
      • majowa_dziewczynaaa Re: cos na szyje 30.09.10, 17:25
        nr 1 - coś pięknego
        nr 2 - totalny kicz
        • niebieskaa1 Re: cos na szyje 02.10.10, 13:08
          no nie, moze sie on nie podobac, ale ani wzor wisiorka, ani wykonanie nawet nie otarly sie o kicz.
          • majowa_dziewczynaaa Re: cos na szyje 02.10.10, 13:49
            niebieskaa1 napisała:

            > no nie, moze sie on nie podobac, ale ani wzor wisiorka, ani wykonanie nawet nie
            > otarly sie o kicz.


            Tobie się podoba, ale dla mnie to jak noszenie "sznurka" .
            • niebieskaa1 Re: cos na szyje 02.10.10, 16:26
              ok, niech Ci bedzie, ze sznurek, nie mam nic przeciwko.
              slowo kicz mnie obruszylo, bo uzyte bylo bezzasadnie.
      • ciuszki123 Re: cos na szyje 05.10.10, 06:30
        jak cos kolorowego to polecam cos duzego, np. bib necklace, bedziesz mogła ja nosic i lecie i w zimie.
        • zarunia15 Re: cos na szyje 06.10.10, 01:42
          Zaden z nich nie powala..
          Ja bym dolozyla troche i kupila cos lepszego, np z yes...
          • niebieskaa1 Re: cos na szyje 06.10.10, 14:18
            ten zalinkowany wzor jest moim zdaniem mocno opatrzony.
            zeby w yes cos fajnego kupic trzeba pare stow dolozyc, a ja mam sporo drogiej bizuterii, ktora mi sie znudzila i lezy w szufladzie, no bo ile mozna nosic to samo.
            a tak ponosze sobie, bez zalu odloze i kupie cos nowego.
      • nessie-jp Re: cos na szyje 06.10.10, 01:53
        Ten pierwszy
      • mania844 Re: cos na szyje 27.10.10, 21:16
        oba ;p
      • oposka Re: cos na szyje 27.10.10, 21:19
        jak dla mnie oba kiczowate ...
      • tralalumpek Re: cos na szyje 27.10.10, 21:21
        zaden z pokazanych

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka