Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.katowice.pik-net.pl 11.05.05, 14:13
    Czy ktos zna ta firme widzialam jej torebki za okolo 50pln i wygladaly super
    a moze sa jakies firmowe sklepy tej firmy?
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka