Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.05, 22:20
    Jakiej firmy bielizne zazwyczaj kupujecie?Macie jakąs ulubioną?
    Obserwuj wątek
      • jaleo Re: Bielizna 01.07.05, 22:32
        - Marks & Spencer - nadal nie ma sobie rownego jesli chodzi o relacje jakosc-
        cena w bieliznie. Do tego wzornictwo jest bardzo dobre, szczegolnie linia
        Ceriso oraz Truly You
        - Chantelle,
        - Knickerbox
        - DIM (jesli akurat uda mi sie wyskoczyc do Francji, bo w UK ciezko dostac).
      • aqua48 Re: Bielizna 21.01.15, 14:57
        La Perla - zdecydowanie tak! Podobają mi się te przezroczyste majtki za okazyjną cenę ponad 300 zł, a nie wiadomo nawet z czego są wykonane...opis tego drogocennego produktu się nie otwiera. To się w ogóle jakoś pierze, czy po jednorazowym użyciu po prostu wyrzuca?
        • taki-sobie-nick Re: Bielizna 21.01.15, 17:36
          La Perla - zdecydowanie tak! Podobają mi się te przezroczyste majtki za okazyjną cenę ponad 300 zł, a nie wiadomo nawet z czego są wykonane...opis tego drogocennego produktu się nie otwiera.

No wiesz, a już myślałam, że ty serio. :-)

Opis produktu jest Tajemnicą Handlową Firmy, która ma Misję Zadowolenia Klienta (a jak klient niezadowolony, to może nie korzystać. Haha!)
      • taki-sobie-nick Re: Bielizna 21.01.15, 18:24
        Jako stara ciotka noszę na co dzień Straszliwie Wielkie Bawełniane Majtki.

Nie wkleję, ich bo są taaaaaakie wielkie, że zajęłyby cały ekran i forumki już by się tego zdjęcia nie pozbyły

- to znaczy dawniej takie majtki uchodziły za zwykłe figi damskie, no ale od tego czasu zrobiliśmy znaczny postęp i wiadomo, że najzdrowsze są seksowne stringi z poliestru (im droższe, tym zdrowsze - znana zasada:-P).

A, no i są oczywiście wykonane z czystego barchanu, tkanego ręcznie przez stuletnią babcię z Podhala. Firma wprawdzie kłamie, że to bawełna, ale ja bym jej tam nie wierzyła. :-P
        • aqua48 Re: Bielizna 22.01.15, 11:24
          taki-sobie-nick napisała:

> Jako stara ciotka noszę na co dzień Straszliwie Wielkie Bawełniane Majtki.
          > A, no i są oczywiście wykonane z czystego barchanu, tkanego ręcznie przez stule
          > tnią babcię z Podhala.

Podziwiam, ja noszę bambusowe. Czuję się w nich ee...egzotycznie? Licho wie kto je tkał.
          • taki-sobie-nick Re: Bielizna 22.01.15, 17:10
            aqua48 napisała:

> taki-sobie-nick napisała:
            >
            > > Jako stara ciotka noszę na co dzień Straszliwie Wielkie Bawełniane Majtki
            > .
            > > A, no i są oczywiście wykonane z czystego barchanu, tkanego ręcznie przez
            > stule
            > > tnią babcię z Podhala.
            >
            > Podziwiam, ja noszę bambusowe. Czuję się w nich ee...egzotycznie? Licho wie kto
            > je tkał.

Miś panda?
            • aqua48 Re: Bielizna 22.01.15, 18:01
              taki-sobie-nick napisała:

> Licho wie kto je tkał.

> Miś panda?

Możliwe.. ale musiałby być dobrze najedzony inaczej wyszłyby stringi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka