Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

płaszczyk top secret - zdjęcia

25.09.05, 10:53
    poszukuję jakiegokolwiek zdjęcia płaszczyków top secret z nowej kolekcji -
    takie w kratkę, do kolana, w trzech odcieniach są - biały z czarnym, turkusowy
    z białym i czerwono-brązowo-biały

może ktoś wie gdzie w sieci znajdę zdjęcie, chociaż jedno, któregoś z nich, a
    może ktoś ma ten płaszczyk i byłby uprzejmy jakąś jego fotkę wrzucić gdzieś
    <nie musi być jakoś idealna, może być zdjęcie z komórki>

chciałabym pokazać mamie to cudo, którym się tak zachwycam, bo mnie na zakup
    nachodzi - a w ciemno kasy nie dostanę - w moim miasteczku tych płaszczyków
    nie uświadczę, a nie mam jak "sponsorki" ( ;-) ) ze sobą zabrać na zakupy,
    dlatego proszę o zdjęcia

będę bardzo wdzięczna za pomoc,

pozdrawiam

mangax
    Obserwuj wątek
      • szamannka Re: płaszczyk top secret - zdjęcia 25.09.05, 12:37
        na stronie top secret jest możliwośc pobrania katalogu i tam jest jedno zdjęcie takieo płaszczyka jak szukasz, więc www.topsecret.com.pl/tsportal/tsecret/pl/jesien05/ona/ z tej strony (po lewej stronie) jest pobierz katalog, przeglądnij pokaż mamie:), kup i noś jak najdłużej:) pozdarwiam serdecznie
            • mangax Re: płaszczyk top secret - zdjęcia 25.09.05, 14:08
              mhm :)

cały czas kombinuję co by tu zrobić, żeby go mieć ;)

mamie, nie podoba się to, że ten który sobie upatrzyłam nie jest "elegancki"
              tylko taki bardziej codzienny (w katalogu nie znalazłam idealnie takiego - był w
              tym fasonie, ale była też marynarka kolorze, który mi się podoba, więc mniej
              więcej wie o co mi chodzi)

z wrześniowym avanti dostanę 20% rabatu na te płaszczyki, tak? <więc to by już
              było nie 239zł, a 191,20zł - o ile dobrze liczę i mam aktualne informacje>

pozdr.
                • panna_turkus Re: płaszczyk top secret - zdjęcia 25.09.05, 15:31
                  kupiłam go wiosną, a że wiosna była krótka to za często go nie nosiłam. przed
                  założeniem pierwszy raz dokładnie go uprasowałam. to cienki płaszczyk na
                  podszewce. jakość nie jest powalająca - raczej standard, ale wygląda i nosi się
                  świetnie. jeszcze nie był prany.
                  • panna_turkus Re: płaszczyk top secret - zdjęcia 25.09.05, 15:39
                    oj chyba skłamałam... to musi byc jakas wczesniejsza kolekcja bo kupiłam go po
                    obniżce za jakieś śmieszne pieniądze... w zimie chyba...
                    ech ta skleroza... :))))

mi styl "top secret" bardzo odpowiada. ich płaszcze są dość "uniwersalne". z
                    dżinsami wygladają mniej oficjalnie ale stylowo, ze szpilkami i spódnicą
                    wizytowo, ale bez przesady.
      • mangax Re: płaszczyk top secret - zdjęcia 25.09.05, 21:27
        dzięki wszystkim :)

ale ... ponawiam pytanie - czy dobrze "kombinuję" z tym, że z wrześniowym avanti
        dostanę na te płaszczyki 20% rabatu (tzn. że one są z najnowszej kolekcji i do
        30go września mi w sklepie top secret bez ceregieli uwzględnią zniżkę)??? to by
        mnie "ratowało", a pojawiła się szansa na zdobycie funduszy dodatkowych i
        płaszczyk może być mój :DDDD

pozdr.
        • mangax Re: płaszczyk top secret - zdjęcia 27.09.05, 07:07
          hehee :))

jak dobrze pójdzie to dziś go będę miała <juuupi>

<na mnie L'ka jest w sam raz, ale nie wiem czy nie wezmę XL'ki, żebym mogła
          swobodnie pod spód jakiś grubszy sweterek ubrać :)>

jak tylko wrócę z zakupów to się pochwalę ;)

a teraz ... <ziuuum> do szkoły ;)

pozdr.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka