ciekawska20 20.12.05, 21:41 www.topsecret.com.pl/img/15809/pl/4_pion_duze.jpg tylko gdzie ja zdobyc poza top secret??poradzcie!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ciak1 Re: takiej torebki pragne!!! 20.12.05, 21:42 A dlaczego poza top secret, skoro masz pewność, że tam jest? Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: takiej torebki pragne!!! 20.12.05, 21:50 ciak1 napisała: > A dlaczego poza top secret, skoro masz pewność, że tam jest? może wykupili? Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: takiej torebki pragne!!! 20.12.05, 21:54 Faktycznie:) Chyba jakoś wolno kojarzę. Myslałam, że ma być taka sama, ale nie ta. Jeśli wykupili to można pewnie podzwonić po innych sklepach tej marki. Pewnie gdzieś się znajdzie. Niestety nigdzie jej nie widziałam. Odpowiedz Link Zgłoś
ciekawska20 Re: takiej torebki pragne!!! 20.12.05, 22:07 zdjecie jest ze strony top secret to wiem ze tam jest.dodatkowo widzialam ja w sklepie w moim miescie wiec mam pewnosc.chodzi mi bardziej o cene tej torebki-nie dosiegla jej magiczna moc przeceny i nadal kosztuje prawie 80 zl.dlatego szukam podobnych rozmiarow, czarnej ale tanszej.dzieki za wszelkie wskazowki:))) Odpowiedz Link Zgłoś
ziyi Re: takiej torebki pragne!!! 20.12.05, 22:17 Tego typu torebki sa praktycznie wszedzie, nawet na bazarku. A przecena moze dosiegnie ta torebke po nowym roku, wiec nic nie jest stracone :-) Odpowiedz Link Zgłoś
maialina1 w Camaieu 20.12.05, 22:19 Bardzo podobne są w Camaieu, są do wyboru czarne i ciemno-brązowe. Ze świńskiej skóry, miękkie. Odpowiedz Link Zgłoś
maialina1 Re: w Camaieu 20.12.05, 22:22 Aha, sorry, doczytalam... ze ma być poniżej 80 zl, to nie wiem... Ta w Camaieu kosztuje zdaje się 28 Euro (mieszkam zagranicą), czyli troszkę ponad 100 zl, ale jest nprawdę świetna. Moja przeszla już deszcz i nic jej się nie stalo. Odpowiedz Link Zgłoś