suzi75 20.04.06, 06:54 tiny.pl/g7lh Dodam tlyko, ze natura obdarzyła mnie nierównymi palcami u nóg, więc nie dla mnie sandałki z odkrytymi palcami, ale szukam czegoś co mogłoby mi je zastąpić ;/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dominika8 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 07:13 mi się podobają, sama na nie zwróciłam uwagę, choć nie wiem jak wyglądają z bliska. Chyba bym je wolała w wersji zamszowej i w kolorze ciemnej czekolady. Odpowiedz Link Zgłoś
enixx Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 08:47 Bardzo nie podoba mi sie kolor. Odpowiedz Link Zgłoś
aska_1501 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 08:49 moim zdaniem są bardzo fajne! Odpowiedz Link Zgłoś
adsa_21 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 10:04 takie troche..hmm..babcine. I wiazane wokol kostki a to optycznie pogrubia nogi. Tego typu obcas tez nie nalezy do moich ulubionych, wyglada tak jakos topornie. Ogolnie takie sobie. p.S a co to znaczy ze masz nierowne palce u nog??:-) Odpowiedz Link Zgłoś
suzi75 do Adsa_21 20.04.06, 16:54 Nierówne to znaczy, że pierwsze palce mam znacznie dłuższe od drugich i reszty,jak postawie obie stopy złączone to wyglądają jak piramida.. Kiedyś miałam bardzo duzy kompleks na tym punkcie, ale przeciez to nie moja wina, ze mnie tak kiepsko natura obdarzyla,wiec juz sie tym tak bardzo nie przejmuje ;/ najgorzej jest latem, chodze wtedy głownie w japonkach bo wtedy moje stopy wyglądają calkiem ok, ale teraz chcialabym miec jakies wyzsze buty na wiosne, wiec kombinuje.. zazdroszcze Wam, ze bez kompleksów mozecie chodzic w sandałkach! Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 13:05 na zdjeciu wygladalja fajnie niewiem jak wrealu:) Odpowiedz Link Zgłoś
elle2006 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 14:05 Góra mi sie podoba i kolor też ale podeszwa nie. Nie lubie koturnów są takie bezpłciowe, nie ma to jak noga w szpilce. Odpowiedz Link Zgłoś
inecita Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 15:55 na zdjeciu nie są powalające ale są całkiem niezłe, ciekawe tylko jak wyglądają naprawdę Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 16:32 brzydkie - kolor, obcas, ogólny fason Odpowiedz Link Zgłoś
dolores.h Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 16:46 kolor bardzo ładny, tylko to zapięcie nietrafione Odpowiedz Link Zgłoś