Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    co sądzicie o tych butach??

    20.04.06, 06:54
    tiny.pl/g7lh
    Dodam tlyko, ze natura obdarzyła mnie nierównymi palcami u nóg, więc nie dla
    mnie sandałki z odkrytymi palcami, ale szukam czegoś co mogłoby mi je
    zastąpić ;/
    Obserwuj wątek
      • dominika8 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 07:13
        mi się podobają, sama na nie zwróciłam uwagę, choć nie wiem jak wyglądają z
        bliska. Chyba bym je wolała w wersji zamszowej i w kolorze ciemnej czekolady.
      • modlisshka Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 08:39
        trochę babciowate
      • enixx Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 08:47
        Bardzo nie podoba mi sie kolor.
      • aska_1501 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 08:49
        moim zdaniem są bardzo fajne!
      • adsa_21 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 10:04
        takie troche..hmm..babcine.
        I wiazane wokol kostki a to optycznie pogrubia nogi.
        Tego typu obcas tez nie nalezy do moich ulubionych, wyglada tak jakos topornie.
        Ogolnie takie sobie.
        p.S a co to znaczy ze masz nierowne palce u nog??:-)
        • suzi75 do Adsa_21 20.04.06, 16:54
          Nierówne to znaczy, że pierwsze palce mam znacznie dłuższe od drugich i
          reszty,jak postawie obie stopy złączone to wyglądają jak piramida.. Kiedyś
          miałam bardzo duzy kompleks na tym punkcie, ale przeciez to nie moja wina, ze
          mnie tak kiepsko natura obdarzyla,wiec juz sie tym tak bardzo nie przejmuje ;/
          najgorzej jest latem, chodze wtedy głownie w japonkach bo wtedy moje stopy
          wyglądają calkiem ok, ale teraz chcialabym miec jakies wyzsze buty na wiosne,
          wiec kombinuje.. zazdroszcze Wam, ze bez kompleksów mozecie chodzic w
          sandałkach! Pozdrawiam :)
      • cioccolato_bianco Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 12:35
        srednie.
        • magdaksp Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 13:05
          na zdjeciu wygladalja fajnie niewiem jak wrealu:)
          • 17lipiec1976 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 13:09
            troche babcine
            • elle2006 Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 14:05
              Góra mi sie podoba i kolor też ale podeszwa nie. Nie lubie koturnów są takie
              bezpłciowe, nie ma to jak noga w szpilce.
      • inecita Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 15:55
        na zdjeciu nie są powalające ale są całkiem niezłe, ciekawe tylko jak
        wyglądają naprawdę
      • kochanica-francuza Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 16:32
        brzydkie - kolor, obcas, ogólny fason
      • dolores.h Re: co sądzicie o tych butach?? 20.04.06, 16:46
        kolor bardzo ładny, tylko to zapięcie nietrafione

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka