Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    co kupiłyscie sobie ostatnio??

    16.06.07, 14:34
    moje ostatnie zakupy to:

    zółty top
    biała lniana sukienka
    biała kurtka skórzana
    czerwona tunika
    okulary przeciwsłoneczne
    torba ( żółto złota)- z lnu
    Obserwuj wątek
      • damalia27 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 14:53
        sukienka - wiązana na szyi brązowo-biała;
        sukienka - cała brązowa na ramiączkach;
        naszyjnik - czarno-biały (nie do sukienki bo nie pasuje);
        buty - brązowe drewniane klapki na koturnie;
        rzadko kupuję coś brązowego więc nie wiem co mi się stało, że tak zaszalałam z
        tym kolorem
        • cala_w_kwiatkach Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 14:56
          spodnice w bialo rozowe kwiaty i kilogram czeresni
        • damalia27 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 14:56
          oj przepraszam zapomniałam o :
          tunika - zielono-brązowo-złota;
          torebka - ecru z elementami zielonej skóry;
          • lvivianka Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 14:58
            spodniczke w bialo-czrana kratke, z jakiejs dziwnej firmy: Saints&Mortals.
            Zakochalam sie od razu.:)
      • koala1212 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:02
        > moje ostatnie zakupy to:
        >
        > zółty top
        > biała lniana sukienka

        Jak ja szukam bialej lnianej sukienki! Mogloby sie wydawac, ze jest ich pelno,
        ale jakos zadna mi sie nie podoba.
        Kupilam po drodze fioletowa lniana spodnice, ale sukienki nadal szukam.
        • silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:36
          w camaieu jest fajna biala lniana:)
      • mausi5 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:04
        -'romantyczny' top w kolorze ecru w bladoblekitne kwiatki
        -brazowa bluzke z bawelnianego plotna o linii A z bufiastymi rekawkami
        -szerokie spodnie w kolorze ecru
        -szerokie dzinsy o fasonie 'niedzinsowym', czyli z kieszeniami po bokach i
        atrapami kieszeni z tylu
        -zwiewna krotka sukienke w kolorze ecru i szare legginsy do niej, bo bez niczego
        to troche jest za zwiewna i za krotka
        -czarne skorzane piptoly na niewielkim korkowym koturnie
        -dwa tanktopy. jeden ecru z zielonym nadrukiem, drugi brazowy w zolte kwiatki na
        samym dole
        -bardzo rozkloszowana biala bluzko-tunike z mala kieszonka na przedzie
      • cioccolato_bianco Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:05
        czarna koszulowa bluzke bez rekawow i duuze biale okulary
        • silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:38
          mozna wiedziec gdzie dostalas taką bluzkę? wlasnie szukam takiej koszulowej bez
          rekawów z kolnierzem,prosty fason,bialej i czarnej:)
          • silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:51
            kołnieżem:/
            • calineczka92 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 21:28
              poprawiasz dobrze napisane słowo na źle napisane? hmmm to już przesada jeśli
              chodzi o poprawianie się
              • silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 11:58
                osz! faktycznie:))))
          • cioccolato_bianco Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 21:34
            w hm
      • kamila29091 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:11
        ja ostatnio kupowalam w sh. Moje lupy, to jasne dzinsy rozszerzane ku dolowi,
        nie biorowki, tylko wyzsze, oryginalne bo zamek maja z tylu a nie z przodu,
        biala bluzke marks&spencer z lodkowym dekoltem, niebieskie sandalki na wysokiej
        szpilce, i biala skorzana mala torebke, a do domu kupilam nowe dlugie zielone
        firanki, po 10 zl za mb :))
        • myszka_333 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:25
          czarne i brązowe szorty
          podkoszulki: szary i czarny
          bluzka na ramiączkach czarna , wzorek w białe kłódki
          sukienka zielono-brązowe ciapki
          japonki
          cienkie opaski na włosy: niebieska i czerwona
          czarną torebkę vintage
        • aliennis Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:32
          -Buty H&M
          -sukienka H&M
          -buty Zara
          -tunika Zara
          -bluzka tuba Orsay P
          -spodniczk Tommy Hilfinger(sh)
      • branzoletka Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:34
        napiszę jutro, jak wrócę z łowów :D
      • love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:39
        czarna sukienke (rozmiar s!!!!!!!!!:)))
        top czarny,
        top-tuba,
        pasek
        torebka
      • mini_kks Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:41
        Kostium kąpielowy i malutką sukienkę na lato.
      • nessie-jp Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 16:24
        O Boże, plastikowe żółte japonki za 3zł, bo sandały mi zmasakrowały stopę... :(
      • wiosna82 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 16:36
        a może by tak przy okazji takich wątków wklejać zdjęcia zdobyczy? Nudne takie wyliczanie jest ...
      • ashlady Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 16:38
        Właśnie dziś kupiłam sobie czarną tunikę ze srebrnymi "gotyckimi" napisami:)
        • napolnoc Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 16:53
          polazlam dzis do esprita i wynioslam stamtad bialy i czerwony podkoszulek i
          zwykle dzinsy
      • paulinaa Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 17:03
        kupiłam dzis kilogram truskawek :)
      • miss_milkie Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 18:20
        szara sukienke, kamizelke, szorty garniturowe bezowe i spodnice plisowana;))
      • ciak1 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 18:46
        hmm nie wiem czy to ostatnio, ale to moje czerwcowe zakupy:
        - tunika bezowa w fioletowo-czerwono-czarne maziaje
        - bardzo duża kremowa skórzana torba
        - żółte szpilki
        - żółte koturny
        - żółta plażowa sukienka
        - żółty kostium kąpielowy
        - żółty top
        - przezroczysta jedwabna tunika w czarno-biało-sraczkowate wzory (sraczkowaty
        miał być żółty;))

        ... chyba mi odbiło z tym żółtym, ale wciąż mam większość czerwonych ciuchów,
        więc to taka miła odmiana;)
        • ar.pl Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 19:46
          Niebieska skorzana kurtke
          turkusowe buty na obcasie - nie wiem, czy je bede nosic (dzis ubralam je na
          spacer i cierpieeee...)
          • kinky5 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:39
            skuter i 2 kaski.
            no i pokazywana juz torebke.
      • silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:42
        ja kupilam okulary przeciwsłoneczne brązowe cieniowane i dwie klasyczne bluzki
        koszulowe z dlugim rękawem - biala i błękitna(to raczej nie z myslą o lecie ale
        w ogole)
        i jeszcze skorzane baleriny czarne a druga para skorzane ale kremowo-perłowe
        (nigdy nie mialam balerin,to teraz mam- wygodne do biegania na uczelnie)
        -i jeszcze ecru peeptoe na obcasie 8 cm z kokardką-skorzane of course
        • quitah Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 21:55
          silencia: czy moglabys zdradzic gdzie kupilas ecru piptolki ;] ? marza mi sie ;]

          -czerwone skorzane peeptoe (a co! ;] uwazam, ze kazda kobieta powinna miec przynajmniej jedna pare czerwonych szpilek ;])
          -granatowa bluzke z dekoltem w serek
          -granatowe bardzo szerokie spodnie w delikatne prazki (takie marynarskie troche)
          -kilka bazowych bialych topow
          -koralowa spodnice za kolano
          -dwie pary okularow: czarne muchy i brazowe troszke mniejsze
          -kilka drewnianych branzoletek
          -koralowe korale (chodzi o kolor ;]haha, mam problem z przeczytaniem tego ;])

          c.d.n. w poniedzialek ;]
          • silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 12:01
            kupilam w obuwniczym z roznymi firmami obuwia - moje są firmy "nessi" to
            polska firma
            • quitah Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 12:18
              dziekowac ;] poszukam, poszukam;]
      • morena_curiosa Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 23:54
        czerwona bluzke z pasem w tali, kremowy zakiet, tone kolczykow i innych
        dodatkow, tusz do rzes (moj ukochany)... hym narazie tyle....ale jestem troche
        rozczarowana. obecnie jestem w niemczech i wiekszosc rzeczy widzialam w polsce
        a chcialam kupic cos orginalnego...
        • edavenpo Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 00:03

          Mialam dzis nic nie kupowac (tak sobie obiecalam) ale mnie ponioslo bo sie
          napatoczylam na wyprzedaz w moim ulubionym All Saints - kupilam czarna spodnice
          - z wysoka talia z karczkiem i marszczeniami, fason rozszerzany na biodrach a
          zwezajacy sie do dolu - cos a'la Vivienne Westwood ;-) Ale byla tania bo
          wyprzedawali jesienna kolekcje wiec nie czuje sie winna ;-)
      • tralalumpek Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 00:06
        bluzke is podnice ktore razem zestawione wygladaja jak suknia i nie byloby w
        tym nic ciekawego gdyby nie to ze zazwyczaj nosze rozmoar 38 a ta spodnica byla
        36 a bluzka 42 czyli srednio wszystko pasuje :)
        • lilianna82 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 11:58
          Ja kupilam wczoraj sukienke:
          fotoforum.gazeta.pl/3,0,700887,2,1.html
          • ryfka81 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:15
            Świetna kiecka!
      • lilivampire Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 12:03
        3 sukienki,
        1 tunika,
        1 top,
        spódnica,
        spodnie,
        żakiet,
        3 pary butów,
        torebka,
        kapelusz z wielkim rondem,
        książka Moda Kobieca XX wieku:P
        • candy24 Dziewczyny co to jest to tuba??? :) 17.06.07, 15:36
          • lilivampire Re: Dziewczyny co to jest to tuba??? :) 17.06.07, 16:47
            to taka sukienka a la Audrey Hepburn:
            tbn0.google.com/images?q=tbn:L6XiqpGU9zGoqM:http://img.timeinc.net/people/i/2006/stylechannel/blog/061218/audrey_hepburn_300x400.jpg
            tylko teraz nosi się krótsze oczywiście
            jedna z moich nowych zdobyczy jest właśnie czarną sukienką tubą z szerokim paskiem w talii
            • ankisa Audrey Hepburn 17.06.07, 21:13
              a propos Audrey Hepburn - to znalazłam i zakupiłam sobie fajne kolczyki z nią -
              w sklepie, o którym ktoś pisał na forum kilka dni temu:

              www.stylea.pl/kolczyki/artystyczne1/audrey_hepburn,p1359567588
              • lilivampire Re: Audrey Hepburn 18.06.07, 01:07
                ależ to nie A. Hepburn! to moje zdjęcie z mojej wizytówki!!!:O
          • foamclene Re: Dziewczyny co to jest to tuba??? :) 17.06.07, 21:34
            dal mnie to kecka bez ramiaczek
            w formie tuby :)
            www.thefashionpulse.com/uploads/1202__med.jpg
      • sumire Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 17:01
        dwie pary sandałków - białe i srebrne, jedna czarna płócienna sukienka (linia A), dwie pary dżinsowych szortów, w tym jedne bufiaste, 'policyjne' okulary przeciwsłoneczne, pasiasty top w Pull & Bear i skrzydło :)
        • envy_me_baby Re: co kupi?yscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 21:22
          zolty top 'tuba'
          biala dluzsza bluzka, cos jak tuba polaczona z gorsetem z odcieciem pod
          biustem.
          trampki
          szara zwykla bluzka z hm, luzna, z dekoltem, z tylu przypomina bokserke
          biala torba plocienna
          gora od kostiumu kapielowego w jakies tam kolorowe wzorki ;) bo bez stanika zle
          sie czuje, a tak nie wystaje nic, co wyglada jak stanik ;)


          szukam obecnie nowych spodni, ciemnogranatowych jeansow, proste nogawki lub
          rurki - okaze sie ;) ewentualnie czarne. do 200 zl ;)
      • foamclene Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 21:34
        kupilam wielki pancerny aseksualny stanik :)
        • love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:09
          taki do cwiczen?:)))
          • foamclene Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:45
            nie :)

            to raczej fason dla malo aktywnych samotnych pan po 60
            dla ktorych wyglad bielizny nie ma zadnego znaczenia :) liczy sie tylko to zeby
            biust nie obijal sie o kolana
            • love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:54
              ale foam ty nie masz jeszcze 60 ??? ;)))))

              ja sobie kupilam "taki zabudowany" do biegania, ale straszny problem z rozmiarowka mialam. wszyscy
              mnie zawsze ubiegna i wykupia :))
      • ryfka81 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 21:36
        Już się chwaliłam w wątkach ciucholandowych, ale z torby z krową i paska jestem
        taka dumna, że daję jeszcze raz:
        fotoforum.gazeta.pl/3,0,694544,2,5.html
        fotoforum.gazeta.pl/3,0,694533,2,11.html
        I jeszcze takie buty: exbut.pl/buty/max/181.jpg , tylko w rzeczywistości
        czerwień jest bardziej krwista, a nosek nie jest wcale długi (tak wygląda na
        zdjęciu), tylko zgrabny, delikatny (migdałowy).
        • love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:12
          bardzo mi sie podobaja rzeczy, ktore linkujesz. Masz chyba fajny styl :)
          • ryfka81 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:21
            O, nawet nie wiesz, jak miło to słyszeć :o)

            Aha, żeby nie było, że jestem taka pusta i tylko ciuchy kupuję, zaopatrzyłam się
            też w książkę "Is It Just Me or Is Everything Shit?: The Encyclopedia of Modern
            Life" (Alan McArthur, Steve Lowe). Po prostu po fragmentach cytowanych na Forum
            przez croyance nie mogłam się powstrzymać :o)
            • love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:35
              no no:))
        • nie-niebieska Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:15
          super torba
      • stylova . 17.06.07, 21:53
        ja ostatnio kupiłam:

        `biało-niebiesko-zielony top wiązany na szyi. (w lumpexie)
        `brązowy kardigan. (w lumpexie, ale z metką Top Shop, tak, tego z Anglii ;P)
        `brązowe bojówki. (w lumpexie, ale na metce h&m)
        `czarno-różowe japonki. (nike)
        `beżowe szorty z zawiniętymi mankietami.(h&m)
        `zielono-niebieską bluzkę.(h&m)
        `czarne big okulary.(h&m)
        • mef8 a ja nabylam 17.06.07, 22:50
          spodnice dzinsowa bo nie mialam dotychczas zadnej dzinsowej spodnicy (ani
          zadnej na lato nie eleganckiej - w sensie nie do pracy)
          czerwona bluzke z bufkami do pracy z zary
          top kolorowy strasznie (tez z zary, taki charakterystyczny z papugami)
          i 6 z rzędu perfumy
      • swierszczowa1 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 18.06.07, 07:54
        Jedną rzecz. Która bardziej zmienia sylwetke niż wszystkie inne zakupy w moim
        życiu. Po latach noszenia staników 70E a nawet o zgrozo 75D, kupiłam śliczny
        60G :D. Jestem bardzo zadowolona :)
        • foamclene Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 18.06.07, 09:48
          mow zaraz gdzie kupilas dobry stanik :)
          • damalia27 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 19.06.07, 14:19
            też chcę wiedzieć. tylko jak powiesz, że warszawa to będę gryźć:-)
            • lilivampire Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 19.06.07, 16:38
              ja najbardziej jestem zadowolona z biustonosza kupionego w shame
              leży idealnie, jeszcze się nigdy nie zdarzyło mi kupić tak dobry stanik
              • damalia27 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 20.06.07, 09:46
                zazdroszczę bo ja nie mogę dobrać żadnego dobrego. ostatnio usiadłam w
                przymierzalni zawalona chyba 20 stanikami i się najzwyczajniej na świecie
                rozryczałam.
                • lilivampire Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 20.06.07, 10:03
                  znam ten ból, bo mając lat 24 dopiero parę miesięcy temu udało mi się wreszcie dobrać biustonosz, a pomogła mi w tym ekspedientka - przyniosła mi do przymierzalni stanik, który określiła mianem "dobrze się układający na każdych piersiach" i miała rację - to był strzał w 10
                  i na dodatek jest miękki - tak jak lubię
                  może odwiedź shame i poprzymierzaj jeszcze troszkę?:)
            • kasica_k Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 23.06.07, 03:45
              Jak znam zycie, to świerszczowa kupila sobie stanik w necie :)
              (sama nie pamietam, kiedy ostatnio kupowalam stanik normalnie, czyli w "sklepach
              do D" :)).
      • monikaa13 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 18.06.07, 08:38
        ostatnio czerwone sandlaki
        praktycznie kupuje tylko buty, przez ostatnie dwa lata kupilam sobie tylko
        spodnie jedne
        • martusia67 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 18.06.07, 09:13
          -sukienke
          - 3 pary rajstop bez zanzaczonych stop :)
          - biustonosz

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka