Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Coco Rocha

    18.07.07, 14:30
    Piękna? Raczej ciekawa i interesująca. Do klasycznej piękności jej daleko.
    Raczej za nią nie przepadam.
    Obserwuj wątek
      • klopoty Re: Coco Rocha 18.07.07, 16:49
        to samo sobie pomyslalam przygladajac sie twarzy modelki: jest oryginalna na
        swoj sposob ale nie piekna, chyba blizej jej do brzydkiej :)
      • mateoni1 Re: Coco Rocha 19.07.07, 08:28
        Zawsze mnie zastanawiało dlaczego modelki mają takie ponure,wręcz wściekłe
        miny.Czyżby były niezadowolone z pracy?Za mało zarabiają?Mają za ciasne buty?
      • khysiek Uroda to kwintesencja przeciętności 19.07.07, 08:36
        z lekkim wskazaniem na brzydotę. Ma kazdej ulicy codziennie mozna spotkać setki
        ładniejszych polek, wystarczyłoby im parę lekkcji ruchu, żeby zmiażdzyły Toto
        coś na wybiegu jak zgniłego pomidora.
        Do horrorów to ona się nadaje nawet bez makijażu :)
        • unmasked1 Re: Uroda to kwintesencja przeciętności 19.07.07, 09:14
          To chyba żyjesz w "innej" Polsce. Pewnie wirtualnej. Ile dzisiaj spotkałeś
          szczupłych, długowłosych kobiet o wzroście 175-180 cm i kultowych wymiarach 90-
          60-90?
          • biserka79 Re: Uroda to kwintesencja przeciętności 19.07.07, 14:26
            wolę pozostać niższa niż brzydsza...

            gdybym miała jeszcze raz wybrać, w której kolejce stanąć - po długie nogi czy
            po urodziwą buźkę, to ponownie bym wybrała to drugie! Skoro już nie moge mieć
            jednego i drugiego... ;)
      • kasian Re: Coco Rocha 19.07.07, 09:41
        ja nei mowie ze ona piekna jest . . . interesujacywyraz twarzy i tylko tyle.a z
        e styl wieszaka..bo chudziutkie toto to ma szanse na modelke...:)
      • walkdesign Coco Rocha 19.07.07, 14:14
        Piękna? nie dość że chuda jak patyk, to jeszcze twarz godna dwunastoletniego
        onanisty skrzyżowanego z E.T.
        Tragedia!
      • biserka79 co to ma być???? 19.07.07, 14:21
        Toż to jakiś koszmar ztej dziewczyny!! I w 10-ce anjpiękniejszych modelek??
      • sara_87 Re: Coco Rocha 21.07.07, 23:03
        w świecie mody kryteria urody są inne niż na konkursach miss
        • pump_it_up Re: Coco Rocha 22.07.07, 19:37
          mi sie podoba, ale bardziej lubie ostatnio Agyness Deyn
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka