Gość: GG IP: *.oswiecim.vectranet.pl 26.10.11, 20:46 Mam pytanko była ktos w tym hotelu? Planuje wakacje na 2012 rok i nie wiem co wybrać. Opini jest bardzo mało. Mam pytanko czy zejście do moża jest łągodne? czy od razu jest głeboko? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: GTI_Travel_Poland Re: Acacia Club IP: *.gtitravel.pl 27.10.11, 14:20 jeżeli to Acacia Club w Bodrum to raczej odradzam... www.gtitravel.pl 0-801-484-444 info@gtitravel.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GTI_Travel_Poland Re: Acacia Club IP: *.gtitravel.pl 28.10.11, 10:02 współpracowaliśmy z tym hotelem w 2010 roku i ani my ani nasi Goście nie chwalili obiektu. Z tego co pamiętam to obiekt podzielony jest na dwie części - bud. główny i clubowy. Główny budynek jest oddalony od plaży o jakieś 500 metrów. Leży na takim małym klifie i do plaży trzeba dojść. Ten budynek klubowy jest o trochę niższym standardzie. Ogólnie hotel dosyć stary. Od tego czasu mogło się coś zmienić, przeszedł remont czy coś. Trudno mi powiedzieć jak jest w tym momencie www.gtitravel.pl 0-801-484-444 info@gtitravel.pl Odpowiedz Link Zgłoś