Dodaj do ulubionych

Acacia Club

IP: *.oswiecim.vectranet.pl 26.10.11, 20:46
Mam pytanko była ktos w tym hotelu? Planuje wakacje na 2012 rok i nie wiem co wybrać. Opini jest bardzo mało. Mam pytanko czy zejście do moża jest łągodne? czy od razu jest głeboko?
Obserwuj wątek
    • Gość: GTI_Travel_Poland Re: Acacia Club IP: *.gtitravel.pl 27.10.11, 14:20
      jeżeli to Acacia Club w Bodrum to raczej odradzam...

      www.gtitravel.pl
      0-801-484-444
      info@gtitravel.pl
      • Gość: GG Re: Acacia Club IP: *.oswiecim.vectranet.pl 27.10.11, 19:39
        dlaczego?
        • Gość: GTI_Travel_Poland Re: Acacia Club IP: *.gtitravel.pl 28.10.11, 10:02
          współpracowaliśmy z tym hotelem w 2010 roku i ani my ani nasi Goście nie chwalili obiektu. Z tego co pamiętam to obiekt podzielony jest na dwie części - bud. główny i clubowy. Główny budynek jest oddalony od plaży o jakieś 500 metrów. Leży na takim małym klifie i do plaży trzeba dojść. Ten budynek klubowy jest o trochę niższym standardzie. Ogólnie hotel dosyć stary. Od tego czasu mogło się coś zmienić, przeszedł remont czy coś. Trudno mi powiedzieć jak jest w tym momencie

          www.gtitravel.pl
          0-801-484-444
          info@gtitravel.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka