adam.gredzinski 07.06.12, 09:56 Witam, zwracam sie z prosba i zapytaniem czy ktos z was był w w/w hotelu. Jakie są wasze opinie na jego temat i uwagi. Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj