Gość: beata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 10:32 Będę w sieerpniu w Kusadasi c ktoś może podzielić się praktycznymi informacjami o tej miejscowośći? Beata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj