wwafelek 28.02.07, 10:41 Proszę o opinię na temat hotelu Escape Beach w miejscowości Torba. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yooreck Re: TURCJA 28.02.07, 15:39 hotel polozony w spokojnej okolicy, sklada sie z kilku budynkow jednopietrowych, pokoje z balkonami albo tarasami, w hotelu sa pokoje standartowe i rodzinne. w hotelu basen z brodzikiem dla dzieci, plaza, pilka siatkowa. ogolna ocena 3,5 na 5 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwafelek Re: TURCJA IP: *.wyszkow.tnp.pl 28.02.07, 18:21 Dzięki za informacje. Powiedz jak jedzenie i jakie napoje w all inlusive. jak wygląda plaża jakie sporty wodne oferują. Odpowiedz Link Zgłoś
yooreck Re: TURCJA 28.02.07, 20:23 jedzenie spoko, czasami tylko kelnerzy zawodza - no ale niech im bedzie, co do napoi to piwo, wino, wodka, gin, koniak, i wszystkie bezalkoholowe. co do plazy to bardzo fajnie bo na terenie hotelu a ze sportow wodnych to tylko rowery wodne i to wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwafelek Re: TURCJA IP: *.wyszkow.tnp.pl 28.02.07, 21:22 Jadę z żoną i dwójką dzieci ,czy pokoje są duże i czy są jakieś programy animacyjne wieczorne, jakie są możliwości nurkowania. Odpowiedz Link Zgłoś
yooreck Re: TURCJA 28.02.07, 21:35 jezeli macie pokoj rodzinny to spokojnie sie zmiescicie, animacji brak - no ale za to muzyka jest grana od rana do wieczora - troche wkurza ale da sie wytrzymac. ja nurkowanie kupilem u rezydentow- fajni ludzie- bylo na czarnej wyspie za 40€, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwafelek Re: TURCJA IP: *.wyszkow.tnp.pl 28.02.07, 21:51 mojego syna interesuje głębokość basenu, a mnie jakość stołu szwedzkiego.Czy rezydent Itaki jest OK i czy u niego wykupywać wycieczki.Czy rowery wodne są płatne,a może są kajaki.Dziękuję za wszystkie informacje. Odpowiedz Link Zgłoś
yooreck Re: TURCJA 28.02.07, 22:45 basen 1,60m, calkiem spory wiec da sie poplywac, co do jedzenia to dobre, zroznicowane - no po tygodniu wydaje sie monotonne ale da sie wyzyc.rezydenci byli fajni - facet i dziewczyna. wycieczki u nich kupilem i bylo naprawde ok Odpowiedz Link Zgłoś