Dodaj do ulubionych

byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytania

IP: 212.244.51.* 14.05.08, 21:42
jeśli ktoś takowe ma :)
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Side !! IP: *.katowice.wiw.gov.pl 16.05.08, 09:12
      Za tydzień również jadę do Side Hotel Venus - czy w Side są jakieś większe
      sklepy , gdzie można zaopatrzyć się w pampersy ?
      • Gość: vvvv Re: Side !! IP: *.chello.pl 16.05.08, 10:42
        w manavgat jest migros ,5 minut dolmuszką tam masz wszystko i tanio
    • Gość: kasia Re: byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytani IP: *.lama.net.pl 16.05.08, 19:34
      jakie warunki oferuje ten hotel,czy jest czysto,jakie jedzenie,jak
      daleko do plazy,prosze o informacje

    • a.dka Re: byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytani 16.05.08, 21:51
      Bardzo prosze o kontakt mailowy astrawka@o2.pl. Wybieram sie tam na
      przełomie sierpnia i wrzesnia z malym dzieckiem, mam pare pytan. Czy
      jest czysto w hotelu, jak wygladaja pokoje, jak daleko do plazy w
      praktyce, czy dobre jedzenie i pare innych.
    • a.dka Re: byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytani 16.05.08, 21:53
      A z jakiego biura bylas??
    • malgos74-on-line Re: byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytani 31.05.08, 09:47
      hej jade z mezem i synem w lipcu.proszę powiedz jak w tym hotelu z
      rozrywka dla doroslych i dla dzieci.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka