Gość: kasia IP: 212.244.51.* 14.05.08, 21:42 jeśli ktoś takowe ma :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Side !! IP: *.katowice.wiw.gov.pl 16.05.08, 09:12 Za tydzień również jadę do Side Hotel Venus - czy w Side są jakieś większe sklepy , gdzie można zaopatrzyć się w pampersy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vvvv Re: Side !! IP: *.chello.pl 16.05.08, 10:42 w manavgat jest migros ,5 minut dolmuszką tam masz wszystko i tanio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytani IP: *.lama.net.pl 16.05.08, 19:34 jakie warunki oferuje ten hotel,czy jest czysto,jakie jedzenie,jak daleko do plazy,prosze o informacje Odpowiedz Link Zgłoś
a.dka Re: byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytani 16.05.08, 21:51 Bardzo prosze o kontakt mailowy astrawka@o2.pl. Wybieram sie tam na przełomie sierpnia i wrzesnia z malym dzieckiem, mam pare pytan. Czy jest czysto w hotelu, jak wygladaja pokoje, jak daleko do plazy w praktyce, czy dobre jedzenie i pare innych. Odpowiedz Link Zgłoś
a.dka Re: byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytani 16.05.08, 21:53 A z jakiego biura bylas?? Odpowiedz Link Zgłoś
malgos74-on-line Re: byłam w hotelu Vega, Side; odpowiem na pytani 31.05.08, 09:47 hej jade z mezem i synem w lipcu.proszę powiedz jak w tym hotelu z rozrywka dla doroslych i dla dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś