inguszetia_2006
19.06.08, 00:11
Witam,
Jak w temacie;-) Proszę o opinie na temat hotelu, czy będzie tam
dobrze rodzinie z dziećmi, czy jedzenie smaczne, obsługa w porządku?
I wogóle, jak ktoś był, niech skrobnie;-)
Myślę jeszcze o Kadikale Resort Spa, więc można mnie jeszcze
zachęcić lub zniechęcić;-)
Pzdr.
Inguszetia