Dodaj do ulubionych

Lighthouse deluxe resort spa( Bodrum), był ktoś?

19.06.08, 00:11
Witam,
Jak w temacie;-) Proszę o opinie na temat hotelu, czy będzie tam
dobrze rodzinie z dziećmi, czy jedzenie smaczne, obsługa w porządku?
I wogóle, jak ktoś był, niech skrobnie;-)
Myślę jeszcze o Kadikale Resort Spa, więc można mnie jeszcze
zachęcić lub zniechęcić;-)
Pzdr.
Inguszetia
Obserwuj wątek
    • Gość: MONIK Re: Lighthouse deluxe resort spa( Bodrum), był kt IP: *.lubin.dialog.net.pl 19.06.08, 07:53
      wybieram sie do tego hotelu...ale dopiero za tydzień
      • inguszetia_2006 Re: Lighthouse deluxe resort spa( Bodrum), był kt 19.06.08, 08:07
        Witam,
        Z jakim biurem podróży? No i zdaj relację jak wrócisz;-)Ja jadę
        dopiero za miesiąc.
        Pzdr.
        Inguszetia
        • Gość: MONIK Re: Lighthouse deluxe resort spa( Bodrum), był kt IP: *.lubin.dialog.net.pl 19.06.08, 08:49
          Itaka, pozdrawiam
        • Gość: joanna_poz Re: Kadikale IP: *.icpnet.pl 23.06.08, 10:40
          inguszetia,
          to ja Ci z czystym sumieniem polecę Kadikale, z którego wrócilismy w
          czwartek 100% zadowoleni.
          Lighthouse notabene tez rozważałam, ale ostatecznie odradzono mi go
          na wakacje z dzieckiem.
          Przejeżdzalismy koło niego i z okien autokaru wyglądał niezbyt
          zachęcająco (ale może w środku wrazenia sa lepsze).

          Pozdrawiam
          Asia
          • Gość: Gosia lighthouse IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 23:42
            ja tez jade tam 26.06 i jestem troche załamana opiniami jego na
            Internecie
            • Gość: MONIK Re: lighthouse IP: *.lubin.dialog.net.pl 24.06.08, 08:31
              no to sie spotkamy, ja tez wylatuje 26.06.Może nie bedzie tak źle.W
              ubiegłym roku bylam rownież w 5* hotelu, znajomi ktorzy ze mną byli
              strasznie marudzili, nic im sie nie podobalo.Dla mnie było wszystko
              ok.
              • Gość: ann Re: lighthouse IP: *.chello.pl 24.06.08, 20:33
                ja jadę do tego hotelu za miesiąc wię mam wielką prośbę napiszcie
                coś po powrocie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka