IP: *.interpc.pl 08.07.08, 20:44
w sierpniu bede przebywac w bodrum i chciałam sie dowiedziec o ceny ciuchow na
bazarach. Moze ktos był i sie orientuje
Obserwuj wątek
    • Gość: iza Re: po ile IP: *.interpc.pl 08.07.08, 22:42
      w tamtym roku kupiłam koszulki z "adika" za 5 euro
      • sandra00 Re: po ile 09.07.08, 07:43
        oczywiście za 5 euro kupisz ale totalną porażkę , jak się dobrze potargujesz nie
        koniecznie na bazarze bo w sklepie też możesz kupić fajnego tommy hilfin.... za
        15 euro ale lepiej zobacz kilka nie kupuj pierwszego lepszego różnią się
        materiałem więc ceną też , fajna bluzeczka lacosta już za 11 - 15 euro im kupisz
        więcej u jednego sprzedawcy tym taniej , jeansy już za 30 euro , dress z adidasa
        oczywiście podróbka za 40 euro , 15 par skarpetek z wszystkich znanych firm 5
        euro , nawet niekiedy dobra podróbka perfumu od 7-10 euro , kurtka subaru , bmw
        , ferrari trochę ocieplana ok.50 euro , co jeszcze chcesz wiedzieć ....
        • Gość: Łukasz Re: po ile IP: 80.54.174.* 09.07.08, 20:55
          Czy spotkalas gdzies ladne kurteczki damskie ze skóry?? I za ile.
          Pozdro
          • sandra00 Re: po ile 10.07.08, 07:55
            ładne rzecz względna - tamte to poprostu masakra , np czarny
            płaszczyk z czerwonym krawatem itd. chyba trzeba było by szyć na
            zamówienie , jednak skóry nie są aż takie tanie !!!
            • jwala Re: po ile 10.07.08, 10:48
              Ja kupiłam swoją w ogromnym sklepie gdzieś pod Efez, mięciutka, leciutka, krótka
              ze stójką na zamek, czarna. Mi sie b. podoba. Zapłaciłam za nią 150 euro. Czy
              tanio? Nie wiem, po prostu mi się spodobała i wyglądała jak szyta na mnie...:).
              A poza tym mąż nalegał...:))))
              Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka