Gość: kasia IP: *.interpc.pl 08.07.08, 20:44 w sierpniu bede przebywac w bodrum i chciałam sie dowiedziec o ceny ciuchow na bazarach. Moze ktos był i sie orientuje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: iza Re: po ile IP: *.interpc.pl 08.07.08, 22:42 w tamtym roku kupiłam koszulki z "adika" za 5 euro Odpowiedz Link Zgłoś
sandra00 Re: po ile 09.07.08, 07:43 oczywiście za 5 euro kupisz ale totalną porażkę , jak się dobrze potargujesz nie koniecznie na bazarze bo w sklepie też możesz kupić fajnego tommy hilfin.... za 15 euro ale lepiej zobacz kilka nie kupuj pierwszego lepszego różnią się materiałem więc ceną też , fajna bluzeczka lacosta już za 11 - 15 euro im kupisz więcej u jednego sprzedawcy tym taniej , jeansy już za 30 euro , dress z adidasa oczywiście podróbka za 40 euro , 15 par skarpetek z wszystkich znanych firm 5 euro , nawet niekiedy dobra podróbka perfumu od 7-10 euro , kurtka subaru , bmw , ferrari trochę ocieplana ok.50 euro , co jeszcze chcesz wiedzieć .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: po ile IP: 80.54.174.* 09.07.08, 20:55 Czy spotkalas gdzies ladne kurteczki damskie ze skóry?? I za ile. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
sandra00 Re: po ile 10.07.08, 07:55 ładne rzecz względna - tamte to poprostu masakra , np czarny płaszczyk z czerwonym krawatem itd. chyba trzeba było by szyć na zamówienie , jednak skóry nie są aż takie tanie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jwala Re: po ile 10.07.08, 10:48 Ja kupiłam swoją w ogromnym sklepie gdzieś pod Efez, mięciutka, leciutka, krótka ze stójką na zamek, czarna. Mi sie b. podoba. Zapłaciłam za nią 150 euro. Czy tanio? Nie wiem, po prostu mi się spodobała i wyglądała jak szyta na mnie...:). A poza tym mąż nalegał...:)))) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś