04.11.11, 11:36
u mojej zony po dwóch latach od terapii nie wykryto wirusa :)))
Obserwuj wątek
    • stanis-6 Re: minus 04.11.11, 12:31
      krzyspp1 napisał:

      > u mojej zony po dwóch latach od terapii nie wykryto wirusa :)))
      Serdeczne gratulacje dla żony i dla Ciebie /za wsparcie, cierpliwość, itp/.
      Czy badanie było wykonane metodą RNA?
      • 3-mamuska Re: minus 04.11.11, 18:56
        swietnie sie czyta takie wiesci.
        Gratuluje!!!
        • beatkaa32 Re: minus 09.11.11, 15:52
          gratuluję:)
          • mariolkaj232323 Re: minus 13.11.11, 16:57
            serdeczne gratulacje i wszystkiego najlepszego ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka