krzyspp1 04.11.11, 11:36 u mojej zony po dwóch latach od terapii nie wykryto wirusa :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stanis-6 Re: minus 04.11.11, 12:31 krzyspp1 napisał: > u mojej zony po dwóch latach od terapii nie wykryto wirusa :))) Serdeczne gratulacje dla żony i dla Ciebie /za wsparcie, cierpliwość, itp/. Czy badanie było wykonane metodą RNA? Odpowiedz Link Zgłoś
3-mamuska Re: minus 04.11.11, 18:56 swietnie sie czyta takie wiesci. Gratuluje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mariolkaj232323 Re: minus 13.11.11, 16:57 serdeczne gratulacje i wszystkiego najlepszego ;) Odpowiedz Link Zgłoś