Dodaj do ulubionych

córcia CD

09.11.08, 23:30
Witajcie, mam jeszcze jedno pytanie przed pójściem do szpitala
(idziemy do szpitala bo badanie jest tak drogie, że przychodnia nie
chce tego unieść...) na badania z córcią, ma prawie 4l i wynik HCV
dodatni. Często bywałyśmy w szpitalach i wiem, że znajomość tematu
pozwala czasami przyspieszyć diagnostykę jednak dowiadywałam się
tego po czasie. W sumie mamy za sobą ok 170 dni w szpitalach i nie
chcę jej tego wydłużać w nieskończoność (nie liczę rehabilitacji). O
jakie badania powinnam prosić, co powinnam wiedzieć? Może mi coś
podpowiecie?
Pozdrowienia dla Wszystkich.
Obserwuj wątek
    • bananarama-live Re: córcia CD 10.11.08, 02:01
      Popros o HCV RNA - ustalenie genotypu i ilosci wirusa w 1ml krwi
      • mamaama8 Re: córcia CD 10.11.08, 08:33
        Dziękuję...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka