Dodaj do ulubionych

Macron o rusofobii

26.06.21, 16:25
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27253911,emmanuel-macron-uwaza-przywodcow-krajow-baltyckich-za-rusofobow.html#do_w=60&do_v=143&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg4

Europa Zachodnia po prostu realizować chce swoje i europejskie interesy

My chcemy jak strescil to Radzi Sikorski "znowu zrobić laske amerykanom" bez najmniejszego interesu swojego. Tracimy tylko wschodni rynek po to żeby ludzie odwołując się wprost do tradycji morderców Polaków jak banderowcy oddali Ukrainę jankesom. Dania są na Polskę i blokuje jej rurociąg przy czym rurociąg rosja Niemcy jej nie przeszkadza. Żebyśmy my chociaż realizowali pół swojego interesu, nie realizujemy tylko interes amerykanów i zydow. Europa Zachodnia dobrze rozumie zaś gdzie ma swoje interesy.

Usa nie tylko nie jest obrońca militarnym , prędzej nas pośle na wojnę jak juz to zrobili, nie jest żadnym, gospodarczym. A oni się boją ze europą połączy się z rosja i Chinami dobrymi relacjami.

A w czym nam niby rosja historycznie zagraża bardziej niż Niemcy oprócz tego że Niemcy chciały nas wykończyć biologicznie a rosja dala nam obecne granice? Rosja nie ma żadnych roszczeń ona ustaliła obecne granice. Niemcy za jakiś czas mogą zacząć mieć roszczenia i wtedy my niby się obronimy? Lub usa nas obroni przed Niemcami heh
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 16:29
   Jeśli polacy tak dobrze rozumieją charakter rosji czemu tyle kasy wydaje się na pr przeciwko Rosji. Nawet na idiotyczny tutejszym forum, moderatorzy z automatu piszą antyrosyjska teksty.

   To od kilkunastu lat jest robione z usa. Tego nie było nawet po 89 roku. Zaczęło się później. Tak owszem akcje przejęcia Białorusi Ukrainy są z usa. Dziś Ukraina to babmbustan, najbiedniejszych państwo swiata
   • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 16:37
    Od czasu wojny Iraku idiotyczne Bush przeciwstawia stara europe i młoda wschodnia. Neokoni amerykańscy czyli właściwie Żydzi wiedzą że muszą miedzymorze oddzielić europe od rosji, żeby

    Doic europe wschodnia
    Dbać by nie połączyła się z Moskwa i pekin em europą zachodnia.

    To jedyna szansa upadajacego amerykańskiego mocarstwa które coraz wyraźniej traci światowa rolę. Centrum świata przesuwa się do Azji a my oczywiście mamy być skonfliktowani ze wschodem
    • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 16:42
     Obecne elity polskie są całkowicie zależne od usa i w końcu dojdzie do ich zmienia bo to paranoja. I nie ma znaczenia wojenna po pis. Całe muszą być zmienione i od nowa tworzyć podziały.

     I nie mówię tu o odwracanie się od zachodu tylko od dominacji przez Usa wbrew naszemu interesów i zachodowi europy
     • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 16:56
      Białoruś i Ukraina swoją szansę połączenia się z zachodem przesrali w latach 90tych. Przegrali bo kulturowo są z kręgu kultury rosyjskiej dla nich atrakcyjnej. Dziś w życiu nie wejdą do eu mimo że się im odmieniło. Zresztą czytam ich kanał opozycyjny. Nadal wielu chce tylko obalić Lukaszenke nie chcą sojuszu z eu.
       • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 17:01
        Dlatego dazono do siłowego obalenia Janukowycza. To miała być rewolucja. Jankesi chcieli.


        Były wybory za pół roku, można było demokratycznie wszystko rozwiązać. Nie, trzeba było siła żeby złamać ukraiński naród. Doktryna szoku podporządkowania. Nikt nie chce demokracji w swoich prowincjach. Usa zawsze stawia na skrajna prawicę jak nawet isis i al każda w syrii
        • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 17:08
         Wszyscy chcą demokracji, tylko nie koniecznie kolonizacji. Stąd popularność nacjonalizm ów, na wschodzie i teraz zachodzie i autorytarnych rządów. I to jest podstawową diagnozą. To usa naciska i chce siła wprowadzić swoje porządki.
         • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 17:20
          Ukraińcy nie chcieli rewolucji, zostali w nią wmanewrowani.


          Dlatego swego czasu wygrał Zelenski z głosami na wschodzie i zachodzie. I odrzucony poroszenko. Oczywiście politykę nie specjalnie zmienił ale sam jego wybór świadczy o tym czego chce naród, i chciał od początku. Rozbioru Ukrainy zaś umożliwił być może użyteczne idioci albo wprost zdrajcy. Podpalenie ludzi w odessie barbarzynskie.

          I podstawowe pytanie. Czemu nie ma żadnych fot z zabijanych ludzi w centrum Kijowa. Czemu nikt nie ustalił winnych. Kurwa przecież to jest nierealne. Sądzę że nie ludzie Janukowycza to zrobili tylko ci rewolucjom iście płatni. Zero zdjęć z akcji , zero winnych po przejęciu władzy. Zero winnych tez za podpalenia w odessie a tam już z twarzy widzieliśmy kto pali.
          • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 17:25
           Mówię o niebianskiej sotni. Nigdy nic nie wpłynęło z tego, nigdy nie ustalono winnych. Centrum Kijowa. Zero jednego ujęcia z komórki. Po prostu stwierdzono fakt ze miało miejsce zdarzenie. I przyjęliśmy ten fakt jak ten ze isis nie jest wspierane przez Turcję i nie sprzedaje im ropy choć kurwa tylko z nimi mieli granice na pustyni wokół wrogow
           • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 17:46
            I wcale nie jest tak, że swoi do swoich strzelali.

            Na początku protesty były studentów protestujących przeciwko wycofaniu się Lukaszenki z planu wejscia do EU.

            A chwilę później wszystko przejęli nacjonaliści robiąc rewolucję.

            To tak jakby u nas protestowała młodzież LGBT a protesty przejęli nacjonaliści i okazało się ze ktoś zginał z młodzieży, a nacjonaliści strzelali ,ale winna jest władza bo tak powiedzieli nacjonaliści którzy obalili władzę i trupy im pomogły przejąć władzę.

            Pamiętam ze pierwszy raz mapę "Międzymorza" zobaczyłem w czasie tych zdarzeń w ukraińskim necie 2014 roku. Nic o tym projekcjie nie słyszałem. Wtedy też nie padła nazwa. I oni bardziej się do tego odwoływali niż do checi łaczenia z Unią.
            • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 18:22
             Generalnie też jak oglądam propagandę opozycyjną Ukrainy I Rosji widze dużo odwołań do kultury amerykańskiej. Moim zdaniem więcej niż zwykły człowiek byłby w stanie zaczerpnąć z netu . Myślę ze to robią ludzie mieszkający wychowani w USA pochodzenia wschodniego.

             Albo ostatnio przykład z tym aresztowaniem Protasiewicza. Chwilę po tym jak sypał w telewizji, opozycjonsta z warszawy wkleja zdjęcia amerykańskiego wieznia z Wietnamu przesłuchiwanego. Czarno biały film.

             Serio? może 40latki oglądały swego czasu filmy z Wietnamu jako dzieci pokolenia w to zaangażowanego i wiedzą ze taka wojna była.

             Pokolenie tej młodziezy opozycyjnej wychowanej w kręgu rosyjskim kulturowym wychowanych na necie nieraz nie zna podstawowych faktów z historii, a wiedzą o jakimś filmie po sekundzie sprzed 60 lat
  • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 18:50
   I teraz sobie samemu odpowiedzieć na pytanie

   Jesteśmy w sytuacji, że zachodnia Europa ma wspolne interesy z Rosją. I to są silne interesy , nie pojedyńcze, chodzi o przesunięcie swiatowej gospodarki na wschód. O to ze Rosja ma drogi lądowe, a morzami rzadzą jankesi.

   Czy poczekamy az nasz rozbiorą w końcu czy po srodku na tym zarobimy pod swoją flagą.
   • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 19:13
    Mi po prostu jest słabo ze my płacimy amerykanom nawet za to ze swoje żołdactwo tu sprowadzili. Oni nas wyciskają jak cytrynę i jeszcze w tym samym czasie gdy "robimy im laskę" ogłaszają ze mamy oddawać Żydom mienie niespadkowe. A ambasador zachowuje się jak Gubernator kolonii za co dostaje najwyzsze odznaczenie panstwowe.

    • dotera Re: Macron o rusofobii 26.06.21, 19:21
     Sytuacja będzie wyglądać tak jak już się zaczeło. Będziemy przegrywać wszystkie sprawy w Unii, nie będziemy mieć zadnych sojuszników. Tak jak teraz z Danią, Czechami. A to tylko przygrywka.

     I opłacać amerykanów już w strachu nie przed Rosją tylko chyba Niemcami. a oni widząc ze mają nas w garści będą cisnąć ile wlezie. Może nawet nas pchną na wojnę z Rosją.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka