Dodaj do ulubionych

Przejęcie mediów

12.08.21, 11:53
najskuteczniejsze jest wtedy gdy jest niejawne, a nie gdy jest jawne. Bo wtedy jest przeciwskuteczne.

Rzadzi się wtedy świadomością narodu jak ma się wszystkie media które się ze sobą kłócą. Najlepiej o nic jak w Polsce, bo w zasadzie tylko o to ze przeciwnik jest komuchem. O nic innego, tak wąska jest w Polsce poprawność polityczna. Podziały są oparte tylko na abstrakcjach psychologicznych. Jedni wolą mamusię drudzy tatusia, a czynsz za mieszkanie dla rodziny i tak płacić trzeba tak samo.

Cały czas podejrzewam jakieś drugie dno tego zamieszania. Jakiś teatrzyk kolejny rozgrywany.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Przejęcie mediów 12.08.21, 12:01
   Wspolczesnie mamy tylko wymyślane coraz dziwniejsze wojny kulturowe do sporów. Które nijak nie wynikają z realiów po prostu żyjących ludzi oddolnie, tylko narzucane są odgórnie i przy przy rozgrzaniu temperatury sporu w końcu każdy się utożsamia z którąś stroną.
  • dotera Re: Przejęcie mediów 12.08.21, 12:08
   Nie rozumiem jak Pis który jest całkowicie wiernopoddańczy w stosunku do USA raptem idzie na wojnę o to ze kapitał amerykański nie może mieć mediów w Polsce, ale każdy inny z Europy może, przy czym PIS cały czas skłócony jest z Unią Europejską właśnie. Przecież to jest absurdalne całkowicie. A skoro nie wiadomo o co chodzi to chodzi chyba o pieniądze. Czy czasem nie ma ktoś interesu ekonomicznego w tym zeby doszło do przekształceń własnościowych i polski budżet się dorzuci jakiemuś kapitałowi zagranicznemu.
   • dotera Re: Przejęcie mediów 12.08.21, 12:33
    Jedynym politykiem który wygrywa z mediami jest władca Korei Północnej. Nawet systemy autorytarne nie umiały sobie wychować wszystkich cenzurą. W demokracji każdy polityk przegrywa idąc na wojnę z mediami. Przecież nie chodzi o to ze PIS sobie wyobraża zlikwidować TVN i co raptem wszyscy zaczną myśleć jak oni ? Przecież to komiksowo infantylne. Tu chodzi o coś innego.
  • dotera Re: Przejęcie mediów 12.08.21, 12:51
   Dlaczego wycina się masowo polskie lasy. To jest symboliczne. Jakby ktoś rządził kto nie lubi Polski. Niemcy na przykład w czasie wojen wycinali nasze lasy ile wlezie.

   A teraz dorzucmy ze raptem mamy spłacać Żydów, którzy już dawno wszelkie nieruchomości od 89 roku odzyskali. Raptem w polityce zagranicznej ciągle przegrywamy jak z tą elektrownią z Czechami, jak w kwestii rurociągu, choć wiernopoddanczo wszelkie interesy USA realizujemy .

   O co w tym chodzi?

   Moim zdaniem zostaliśmy wprost przejęci całkiem jak Ukraina.
   • dotera Re: Przejęcie mediów 12.08.21, 12:55
    W polityce polskiej od dawna widzę ze wprost realizuje się politykę sprzeczną bezpośrednio z interesem polskim. Nie długofalowo co sobie można dowolnie interpretować tylko wprost bezpośrednio. Jest do podjęcia decyzja zostanie podjęta sprzeczna z naszym interesem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka