25.08.23, 13:58
Znów wszyscy mądrzy i wszystko wiedzą na temat. Tylko jak zaczął się rajd Prigożina też wszyscy mądrzy byli i nic się nie sprawdziło.

Dla mnie ta sprawa wygląda jak z teatru absurdu. Absurdalny rajd, absurdalna ewakuacja na Białoruś. A na końcu absurdalna rzekoma egzekucja Putina. Bo nie mógł go po prostu aresztować lub zlikwidować w dowolnym miejscu tylko musiał zabić niewinnych pilotów i stewardesę na oczach świata. Jakaś ustawka nie wiadomo do czego i po co.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Prigożin 25.08.23, 14:01
   Jeśli zamach to bardziej intencje bym przypisywał ludziom Prigożina. Zemsta za to ze dali się oszukać. To są jakieś rozgrywki na dworze Putina między dworzanami. KOnfiguracje personalne mogą być dowolne.
  • dotera Re: Prigożin 25.08.23, 14:07
   Myślę ze mord na wspołpasażerach lotu Prigożina dość kiepsko wpłynałby na psychikę poborowych,
  • dotera Re: Prigożin 25.08.23, 16:54
   SLuchalem analiz rosyjskich. Tam jest mowa o tym , ze w tle mogą być grubsze interesy i to międzynarodowe.

   EKspert to może się wypowiadać na tematy ogólne, ale te analizy do każdego zdarzenia są śmieszne. Dokładnie wszystko mogło się zdarzyć.
  • dotera Re: Prigożin 25.08.23, 19:20
   Moim zdaniem to jest jakaś sciema Rosjan od początku do końca.

   Oni sami w swojej propagandzie nie mogą się zdecydować czy w swoim buncie zabił rosyjskich żołnierzy i zestrzelił kilka smigłowców czy samolotów co jest po prostu najwyższą zdradą i dostaje się chyba za to w czasie wojny kulę w łeb. Czy jest teraz bohaterem zabitym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka