Dodaj do ulubionych

snajper jest słodki

14.12.08, 13:22
ja na akqa -kwa kwa o jednym, a on też jedno tylko w głowie :
siekiera.
------------------
oj snajper...
aidka 14.12.08, 13:08 Odpowiedz snajper55 13.12.08, 17:19
Odpowiedz aidka napisała:

> co do Jury - nie tylko się o nic nie upominał, ale zastanawiał czy
w
> ogóle przyjąc to wyróżnienie.

Nikt z tych, którzy dostali nożyczki się o nie nie upominał. Czy się
mylę ? A
nożyczki w każdej chwili można oddać, tak jak to podobno parę osób
zrobiło.
Jurrek jednak nie oddaje, z czego można wnosić, że mu robota aesa
się spodobała.
Spodobało mu się przywracanie i usuwanie.

S.

snajper,
ale Ty jesteś śmieszny facet.
Ty tak żyjesz tym wirtualem, iż sądzisz, że jak kto, gdzie, o czym
gada, to to na pewno ma związek z internetem.
od tej siekierezady, którą realizujesz na fd już Ci się wszystko
myli. nawet czytać nie umiesz. jakie nożyczki ?! co ja mam do
pisania o nożyczkach ?!
pisałam o odznaczeniu państwowym , które Jura dostał od prezydenta i
wahał się je przyjąć.
a dostał za to m.in, że przyczynił się do tego, byśmy wszyscy mogli
tu gadać do woli. /tj. wszyscy prócz wielu na forum depresja, które
cenzurujesz jak za najgoszych czasów komuny/

aleś mnie rozbawił, snajper.
jakby tutejsi zaznali tego, co TY wyprawiasz na depresji, to
pojęliby, że maleńkie cążki Jury , to nic w porównaniu z Twoją
siekierą.
Obserwuj wątek
    • zegnaj_krzynko Re: snajper jest słodki 14.12.08, 13:57
      to cos co tnie na depresji psychopatyczna sciera, nie wiem nie lizalem sciery,
      to nie znam smaku
      • nienill Re: snajper jest słodki 14.12.08, 13:59
        jak sie zostawi taka sciere samej sobie to po pewnym czasie jest
        przede wszystkim obslizgla
        a to jest dobre
        pomaga jej wslizgnac sie gdzie tylko sobie zazyczy
    • pozarski Re: snajper jest słodki 14.12.08, 14:20
      Lubisz przenosic watki,ale nie masz sie czym chwalic. Twoj jezyk i sposob
      mowienia o tak porzadnym czlowieku(choc zlosliwym,co jest przejawem
      inteligencji; glupcy pisza jak ty i twoi tutejsi alianci)jakim jest
      Snajper,swiadcza nie o nim,tylko o tobie. Moja opinia,wyrazona na aqua w
      dzisiejszej dyskusji, pozostaje niezmieniona.
      • aidka Re: snajper jest słodki 14.12.08, 14:30
        ależ Janku powtórz tęże opinię.
        a nie zapomnij uzasadnić i opowiedzieć też o ajdzie .

        /dodałeś niniejszym do niej, żem głupia.
        a ja powtórzę z aqwa-kwa kwa - taki banał - o sobie mówisz wiele tak
        mnie wyzywając/

        no to dawaj - jak mnie na aqwa-kwa-kwa nazywasz, Janku drogi ?
        • pozarski Re: snajper jest słodki 14.12.08, 14:38
          Prosze bardzo,chamko:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=88459040&wv.x=2&a=88534329
          • aidka Re: snajper jest słodki 14.12.08, 14:56
            Janku Drogi,
            do chamki, jak dołożysz kurwę, to i tak cię tu nikt nie wytnie.
            tylko twój problem polega na tym, że co byś nie napisał i jak mnie
            nie nazwał, to mnie to , ni cholery, nie zaboli. bo i czemu ?

            natmiast ciebie boli nazywanie cię po imieniu. i ja bym to
            uszanowała, bo raczej grzeczna jestem, ale, to ty tu wparowałeś i
            zacząleś z ajdą - nie odkręcaj kota ogonem, twoją twórczość znam i
            wiem, że było to złośliwe. aida to moje drugie imię i pisze się je
            tak, jak pisze. czy widziałbyś powód dla którego twe imię miałoby
            być pisane " ian" ?
            w sumie kompletnie nie ma tu o co kruszyć kopii, ale, dla ciebie
            powinno być nauczką - nie poniewieraj ludźmi, nie zaznaczaj w każdym
            momencie, że ta, co przyszła, to choruje na depresję /czyt.
            wariatka/, bo się może odbić rykoszetem.
            zatem do przeproszenia masz : chamkę, głupka, ajdę oraz wszelkie
            próby deskrydytacji mnie poprzez przypominanie non-sto, że ja
            chora...
            przeprosisz - ja przestanę z Jankiem.

            /a tak w ogóle - co ci jest z tym twoim imieniem? ładne. mnie się
            podoba, Janku/
            serdeczne ;pozdrowienia
            • pozarski Re: snajper jest słodki 14.12.08, 15:21
              Masz sie za inteligentna osobe,wiec spodziewalem sie, ze "madrej glowie,dosc po
              slowie". Mylilem sie. Co tobie sie podoba,to jedno,co mnie odpowiada - to cos
              zupelnie innego. Nie mam zamiaru nazywac cie kurwa. Chcesz jednak sie tak
              nazywac - prosze bardzo.
              • olga_w_ogrodzie Re: snajper jest słodki 14.12.08, 19:28
                Janku,
                kurwy po tobie mogłam się spodziewać widząc twoje wyczyny i gnojenie
                ludzi nie od dziś, nie od wczoraj, ale od dawna.
                nie masz umiaru i widzi to masa ludzi, nawet z kaczego bajora -
                wystarczy się tam przejść i chwilę poczytać, by to zauważyć.
      • zegnaj_krzynko Re: snajper jest słodki 14.12.08, 14:57
        tylko na akwakwa, pozarksi chamstwo pospolite moze sie mylic z inteligencja
        • zegnaj_krzynko Re: snajper jest słodki 14.12.08, 15:04
          pozarski, inteligencji nie przybywa od tego ze sie kogos umniejszy zeby siebie
          sie powiekszyc, a to potrafi jedynie przecietny jalowy akwakwa klepacz. ale
          staruszku juz za pozno dla ciebie zeby to pojac :(((
          • aidka Re: snajper jest słodki 14.12.08, 15:10

            epitety jakimi obrzuca na aqwa - kwa kwa ludzi pożarski- Janek
            wyluzowana -kaczka i jego gadanie o inteligencji tutaj, to przedni
            dowcip.
            do tego dodać, że ja jestem chamka, bo ...nazywam go własnym jego
            imieniem.
            to, co by było, gdybym użyła jakiegoś epitetu z zasobów pożarskiego ?

            w sumie zabawna to postać jest - fan snajpera na dodatek.
            • zegnaj_krzynko Re: snajper jest słodki 14.12.08, 15:21
              do tego dodać, że ja jestem chamka, bo ...nazywam go własnym jego
              > imieniem.

              bo ci z akwakwa bardzo czuli. siwa i snajper ludzi z depresji moga ciac z
              automatu, rozpierdalac forum, uwazaja ze moga tresowac, lamac netykiete wobec
              nas, ale jak sie odbije pileczke, to juz obraza majestatu.
              • aidka Re: snajper jest słodki 14.12.08, 15:27
                ale to urocze jak na aqwa - kwa kwa zamikł był Janek i już nie ma,
                że jego słowo ma być ostatnie. pożarski czołowy spamer mnie tam
                poucza, że spamuję, bo zwracam grzecznie uwagę snajperowi, że nie
                umie czytać - wyjął snajpina z wątku jeden mój post i od razu sądził
                paranoik, że ja o tych nożycach...głodnemu chleb na myśli, bo
                snajper wszak tylko o nożycach, a ciach, ciach mu się po nocach
                błąka w marzeniach sennych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka