aidka
14.12.08, 13:22
ja na akqa -kwa kwa o jednym, a on też jedno tylko w głowie :
siekiera.
------------------
oj snajper...
aidka 14.12.08, 13:08 Odpowiedz snajper55 13.12.08, 17:19
Odpowiedz aidka napisała:
> co do Jury - nie tylko się o nic nie upominał, ale zastanawiał czy
w
> ogóle przyjąc to wyróżnienie.
Nikt z tych, którzy dostali nożyczki się o nie nie upominał. Czy się
mylę ? A
nożyczki w każdej chwili można oddać, tak jak to podobno parę osób
zrobiło.
Jurrek jednak nie oddaje, z czego można wnosić, że mu robota aesa
się spodobała.
Spodobało mu się przywracanie i usuwanie.
S.
snajper,
ale Ty jesteś śmieszny facet.
Ty tak żyjesz tym wirtualem, iż sądzisz, że jak kto, gdzie, o czym
gada, to to na pewno ma związek z internetem.
od tej siekierezady, którą realizujesz na fd już Ci się wszystko
myli. nawet czytać nie umiesz. jakie nożyczki ?! co ja mam do
pisania o nożyczkach ?!
pisałam o odznaczeniu państwowym , które Jura dostał od prezydenta i
wahał się je przyjąć.
a dostał za to m.in, że przyczynił się do tego, byśmy wszyscy mogli
tu gadać do woli. /tj. wszyscy prócz wielu na forum depresja, które
cenzurujesz jak za najgoszych czasów komuny/
aleś mnie rozbawił, snajper.
jakby tutejsi zaznali tego, co TY wyprawiasz na depresji, to
pojęliby, że maleńkie cążki Jury , to nic w porównaniu z Twoją
siekierą.