Dodaj do ulubionych

Ataman jednak nie przyznaje się

29.10.09, 09:58
Atamańczuk się nie przyznaje

Sąd nie zgodził się na wyłączenie jawnosći. Atamańczuk zgodził się
na publikację nazwiska i wizerunku. Prokurator odczytał akt
oskarżenia. Poseł Cezary Atamańczuk nie przyznał się do żadnego
zarzutu.




Kliknij tutaj Proces posła Cezarego Atamańczuka rozpoczął się o
godzinie 9 przed sądem rejonowym w Szczecinie.

Atamańczuk ma trzy zarzuty: posiadanie narkotyków, jazda pod ich
wpływem oraz próba przekupienia interweniujących policjantów. Przed
sądem nie przyznał się do żadnego.

Mimo, że jest posłem, w tej sprawie immunitetu nie ma, gdyż
oskarżenie dotyczy czasu, gdy nie był parlamentarzystą. Wtedy był
członkiem zarzadu powiatu polickiego i członkiem Platformy
Obywatelskiej.

Wpadł rok temu, gdy w swoim samochodzie palił marihuanę razem z
Michałem Łuczakiem, ówczesnym przewodniczacym sejmiku województwa.
Obaj wylecieli z partii, stracili stanowiska w polityce.

Atamańczuk wszedł do sejmu, bo zwolnił się mandat po wyborach do
europarlamentu. Zastąpił Sławomira Nitrasa.

Łuczak uniknał procesu. Jego sprawa została umorzona. Palił
narkotyki Atamańczuka, a samo palenie nie jest karalne.

Atamańczukowi grozi 10 lat więzienia.
Obserwuj wątek
    • Gość: stokrotka Re: Ataman chce wyłączenia jawności IP: *.chello.pl 29.10.09, 10:01
      ten narko-poseł chce wyłączenia jawności?
      • as9943 trzeba mieć tupet by nie przyznać się do posiadani 29.10.09, 10:07
        a wcześniej mów ił ze częstował jeszcze kolegę,zdejmując zarzuty
        wobec łuczaka.
        • Gość: Jurek Re: trzeba mieć tupet by nie przyznać się do posi IP: *.chello.pl 29.10.09, 10:12
          tupet dobre słowo
          • Gość: twarda wazelina Re: trzeba mieć tupet by nie przyznać się do posi IP: *.chello.pl 29.10.09, 10:31
            Skąd miał narkotyki , u kogo je kupował , kto mu je dostarczał?
            To proste tak zwane dziecięce pytania. Ktoś kto jest uzależniony od narkotyków
            jest bardzo silnie powiązany z grupami przestępczymi w skrócie nazwanymi Mafią.
            To nie on decyduje kiedy i za ile kupi i z kim się podzieli ,tylko Mafia.
            W takim razie na decyzje w gminie Police miała wpływ mafia , kto co komu
            sprzedaje i kto wygrywa przetargi . Może nie ?
            Czy śledczy wiedzą od kogo Atamańczuk kupował narkotyki i jak bardzo powiązany
            był z tym wszystkim Łuczak przewodniczący sejmiku Wojewódzkiego
    • marie-100 Re: Ataman jednak nie przyznaje się 29.10.09, 10:49


      Jestem POd wrażeniem. 31-letni Atamańczuk przepracował w swoim życiu
      już 20 lat. Nie wierzycie, to przeczytajcie!


      www.dziennik.pl/polityka/article412146/Atamanczuk_dorobil_sie_zbieraj
      ac_truskawki.html
      • Gość: stokrotka Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.chello.pl 29.10.09, 10:51
        ale jaki on ma majątek a udawał dziada
      • Gość: IP znane Gazecie - Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.09, 11:01
        Niegrzeczni chłopcy, a ja głosowałam na SOLIDNĄ PARTIĘ - PO. Ale już
        więcej NIE NIE NIE NIE...
        Poczekam na WOLNOMYSLICIELI w Szczecinie.
      • anika31 Re: Ataman jednak nie przyznaje się 29.10.09, 14:44
        Ja poprosze adres tej bibliotei i farmera truskawek...?! Czy wszycy
        polityce uważają ludzi za totalnych idiotów?! ciekawe czy p. posel
        był uprzejm odprowadzić stosowne podatki od swoich zarobków. Moze US
        by się temu przygladnal
    • Gość: karierowicz2 Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.chello.pl 29.10.09, 11:10
      jest posłem, reprezentuje majestat kraju czy jakoś tak?
    • Gość: pikuś jak mamy takich posłów od ustanawiania prawa? IP: *.chello.pl 29.10.09, 11:19
      to co się dziwić, że jest jak jest?
    • Gość: kwiatpaproci Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.chello.pl 29.10.09, 12:17
      mówi, że kiedys to pojechał na Bezrzecze odstresować, teraz zajął się
      sportem
      • Gość: as W mmszczecin.pl są zeznania atamana IP: *.globalconnect.pl 29.10.09, 12:31
    • Gość: saszka Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.ru 29.10.09, 13:30
      POdobno wypalil 7 jointow i widzial bandytow z bejsbolami zamiast policjantow z
      latarkami. Dobrze ze nie pomylil kolegi od lufki z piekna kobieta ;D
      • Gość: as Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.globalconnect.pl 29.10.09, 13:40
        ja już mu wierze, ale czy sąd uwierzy.Pytanie jak chciał odjechać z
        tego miejsca ,ponoć łuczak dosiadł się tam .To czym dojechał bo
        łuczak nie miał prawa jazdy. A w ogóle to ile grozi za składanie
        fałszywych zeznań i czy sumuje się z tym czego już dokonał.
      • Gość: . Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: 67.159.54.* 29.10.09, 14:18
        Gość portalu: saszka napisał(a):
        > Dobrze ze nie pomylil kolegi od lufki z piekna kobieta ;D

        byly wpisy na tym forum ze jednak pomylil...
    • Gość: komuch Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.chello.pl 29.10.09, 16:38
      ty obrzydliwy cpunie jeszcze nie nie przyznajesz narkomanie jeden a kto
      przypalał trawe
      • exman Pytanie jedno mam 29.10.09, 16:58
        Łuczak uniknał procesu. Jego sprawa została umorzona. Palił
        narkotyki Atamańczuka, a samo palenie nie jest karalne.


        czy to znaczy, że mogę sobie wyjść na ulicę z zapalonym jointem i nikt nie ma
        prawa mnie za to ukarać ? a jak wyjdę z niezapalonym to już mnie mogą ukarać, bo
        to już nie palenie a posiadanie ?
        • Gość: komuch Re: Pytanie jedno mam IP: *.chello.pl 29.10.09, 17:02
          to zależy z kim bedziesz jadł narkotyki
    • Gość: Jurek Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.chello.pl 29.10.09, 18:52
      czyli idzie w zaparte
      • Gość: dziki Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.chello.pl 29.10.09, 20:37
        Atamańczuk zmienił papugę i od razu zbezczelniał.
        Tam za jego plecami siedział taki siwy pan , co jest obrońcą właśnie tych co
        sprzedają Jointy tylko w większych ilościach
        • Gość: komuch Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.chello.pl 29.10.09, 20:40
          papuga specjalista od odlotowców?
          • Gość: dziki Re: Ataman jednak nie przyznaje się IP: *.chello.pl 30.10.09, 08:43
            Nic dobrego o nim nie słyszałem , to znaczy weźmie sprawę , której szanujący się
            adwokat nie dotknie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka