bata_m
06.09.12, 22:01
Wszystko pięknie, tylko buspasem mają prawo jeździć również autobusy PKS i (chyba?) wszelkiej maści busy. No i one w większości po zjeździe z mostu skręcają w ucho Sternickiego zajeżdżając drogę tym, którzy usiłują się przedostać jedynym pasem ogólnodostępnym. W godzinach szczytu robi się z tego niezły miszmasz na skrzyżowaniu.