Gość: pepe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 19:38 Ojojojoj, sodoma i gomora! Kto następny?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bond james bond Re: Zalewski oskarżony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 22:55 a kiedy Grzesiu Napieralski....kiedy??? Odpowiedz Link Zgłoś
wodni.k Re: Zalewski oskarżony 17.08.04, 23:08 > Gość portalu: pepe napisał(a): > Ojojojoj, sodoma i gomora! Kto następny?? To jakies jaja, a nie propozycja korupcyjna. Przetarg na 100 baniek i łapówa miała wynieść 100 tysiecy? Na przetargach zaczyna się od 1-1,5%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian Pażdzioch Re: Zalewski oskarżony IP: *.ksiazat.v.pl 17.08.04, 23:34 jakie jaja? oskarżyli zalewskiego. bo wypuścili jamrożego. jakiś dużurny musi siedzieć. i to jest pewna prawidłowość. pozdrawiam serdecznie! mp. Odpowiedz Link Zgłoś
york222 Re: Zalewski oskarżony 17.08.04, 23:57 lubie to miasto tyle wydarzen i cos sie dzieje WIELKI SZCZECIN moze juz pora zaczac cos dla tego miasta robic Odpowiedz Link Zgłoś
york222 Re: Zalewski oskarżony 17.08.04, 23:58 york222 napisał: > lubie to miasto tyle wydarzen i cos sie dzieje WIELKI SZCZECIN moze juz pora > > zaczac cos dla tego miasta robic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pomorzanin Re: Zalewski oskarżony - KIM JEST JAN S. IP: *.teleton.pl 18.08.04, 07:47 W Wyborczej Jan S. jest określany jako biznesmen. W Kurierze piszą o nim: "58-letni rencista Jan.S". W Głosie jest on 67- letnim emerytem. Stawiam tezę: Jan S. jest Arsenem Lupin, o ile nie jest Jamesem Bondem, albo własną ciotką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: javal Re: Zalewski oskarżony - KIM JEST JAN S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 14:42 Ciekawostka. Zanim postawili zarzuty Zalewskiemu, pisali o nim Zbigniew Z. teraz walą otwartym tekstem. Jan s. wystepowal i dalej wystepuje pod inicjalem. Pewnie dlatego, że jego zeznania spowodowały udupienie Zalka. Jesli prawdą jest, że obydwaj maczali w tym łapki, to dlaczego Zalewski jest w pełni rozpoznawalny a Jasiu S. - nie? Czyżby nagroda? może ktoś mi to wyjaśni? pozdro/javal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alkohole Świata Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do lewej ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 06:52 Nareszczcie wyjasniło się co w Polsce, w Szczecinie znaczy prawica a co lewica. Odpowiedz Link Zgłoś
fifrock Re: Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do le 18.08.04, 08:39 a ja mam wrazenie ze tym razem ta afera jest grubymi nicmi szyta i zalewskiego ktos wystawil... jak myslicie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do le IP: 213.155.191.* 18.08.04, 08:46 Oczywiście, bo przeciez prawicowy polityk jest z natury rzeczy chodzącą uczciwością. Co innego lewicowy, ten to bandzior ex lege. Ja czekam na Sąd. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do le 18.08.04, 11:59 XYZ, ex lege to moze nie, ale ex definitione juz tak:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do le IP: 213.155.191.* 18.08.04, 12:16 Uwierz, że para bliźniaków chciałby by było ex lege, a dla prokuratorskich pozostałości po onych, tak właśnie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ I jeszcze jedno: IP: 213.155.191.* 18.08.04, 12:18 Ex definitione, to każdy prawicowiec jest chory psychicznie. ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Zalewski oskarżony 18.08.04, 12:19 widać są mocne dowody bynajmniej nie poszlakowe inaczej by odpowiadał z wolnej stopy . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Zalewski oskarżony IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.04, 14:53 amatorszczyzna totalna panie Z. Chłopaki wala gruba kasę, a Pan daje sie wyhaczyć na głupiutkie 100 tys. - śmiech. Normalnie chłopaki pewnie zanoszą się od śmiechu.... trzeba było ich popytać, albo złożyć spółdzielnie Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Zalewski oskarżony 18.08.04, 15:00 i to jest sedno sprawy w tym temacie co wcale nie znaczy żeby bronic zalewskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szym Re: Zalewski oskarżony IP: *.zsi.pl / *.zsi.pl 18.08.04, 18:30 Jest to wydarzenie niezmiernie ciekawe z wielu powodow.Oto byly prezydent zostaje oskarzony o proponowanie wziecia lapowki za pozytywne rozstrzygniecie przetargu.Niedawno wyszedl pomysl od szczecinskich architektow, oraz przedstawicieli innych zawodow co do zabudowy srododrza,ponoc nie do konca koncepcja ta odpowiada obecnym "wlaodarzom"miasta,ktorzy chca nawiazac wspolprace z Niemcami.Sam nie wiem ale obie sprawy sa dla mnie podobne.A wiec mozna przychylnie zalatwic pewne sprawy tylko......w sposob szczecinski Odpowiedz Link Zgłoś
wesolyromek2004 Stowarzyszenie Szczecin 2000 osamotnione 18.08.04, 19:08 Ciekawe kto kieruje teraz tym ważnym pozarządowym tworem jeżeli nie ma Zbyszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szarak Re: Zalewski oskarżony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 00:57 Co się z LUDŻMI dzieje ! Aresztują, zaprzeczają, - sprawa sprawie podobna! a potem wszystko się "rozmywa" i NASTĘPNY !!! i niby nie wiadomo komu wierzyć! Żyjemy w "ciekawych czasach"- w tych z przekleństwa ! Odpowiedz Link Zgłoś
krokus5 Re: Zalewski oskarżony 19.08.04, 11:15 Czy ABW i prokuratura będą konsekwentne w przypadku czerwonego księcia Szczecina jak w przypadku Zaleskiego? Odpowiedz Link Zgłoś