Dodaj do ulubionych

Zalewski oskarżony

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.04, 19:38
Ojojojoj, sodoma i gomora! Kto następny??
Obserwuj wątek
    • Gość: bond james bond Re: Zalewski oskarżony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 22:55
      a kiedy Grzesiu Napieralski....kiedy???
    • wodni.k Re: Zalewski oskarżony 17.08.04, 23:08
      > Gość portalu: pepe napisał(a):
      > Ojojojoj, sodoma i gomora! Kto następny??

      To jakies jaja, a nie propozycja korupcyjna.
      Przetarg na 100 baniek i łapówa miała wynieść 100 tysiecy?
      Na przetargach zaczyna się od 1-1,5%.
      • Gość: Marian Pażdzioch Re: Zalewski oskarżony IP: *.ksiazat.v.pl 17.08.04, 23:34
        jakie jaja?
        oskarżyli zalewskiego.
        bo wypuścili jamrożego.
        jakiś dużurny musi siedzieć.
        i to jest pewna prawidłowość.

        pozdrawiam serdecznie! mp.
        • york222 Re: Zalewski oskarżony 17.08.04, 23:57
          lubie to miasto tyle wydarzen i cos sie dzieje WIELKI SZCZECIN moze juz pora
          zaczac cos dla tego miasta robic
          • york222 Re: Zalewski oskarżony 17.08.04, 23:58
            york222 napisał:

            > lubie to miasto tyle wydarzen i cos sie dzieje WIELKI SZCZECIN moze juz
            pora
            >
            > zaczac cos dla tego miasta robic
            • Gość: Pomorzanin Re: Zalewski oskarżony - KIM JEST JAN S. IP: *.teleton.pl 18.08.04, 07:47
              W Wyborczej Jan S. jest określany jako biznesmen.
              W Kurierze piszą o nim: "58-letni rencista Jan.S". W Głosie jest on 67- letnim
              emerytem.
              Stawiam tezę: Jan S. jest Arsenem Lupin, o ile nie jest Jamesem Bondem, albo
              własną ciotką.
              • Gość: javal Re: Zalewski oskarżony - KIM JEST JAN S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 14:42
                Ciekawostka. Zanim postawili zarzuty Zalewskiemu, pisali o nim Zbigniew Z.
                teraz walą otwartym tekstem. Jan s. wystepowal i dalej wystepuje pod inicjalem.
                Pewnie dlatego, że jego zeznania spowodowały udupienie Zalka.
                Jesli prawdą jest, że obydwaj maczali w tym łapki, to dlaczego Zalewski jest w
                pełni rozpoznawalny a Jasiu S. - nie? Czyżby nagroda?

                może ktoś mi to wyjaśni?
                pozdro/javal

    • Gość: Alkohole Świata Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do lewej ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 06:52
      Nareszczcie wyjasniło się co w Polsce, w Szczecinie znaczy prawica a co lewica.
      • fifrock Re: Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do le 18.08.04, 08:39
        a ja mam wrazenie ze tym razem ta afera jest grubymi nicmi szyta i zalewskiego
        ktos wystawil... jak myslicie?
        • Gość: XYZ Re: Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do le IP: 213.155.191.* 18.08.04, 08:46
          Oczywiście, bo przeciez prawicowy polityk jest z natury rzeczy chodzącą
          uczciwością. Co innego lewicowy, ten to bandzior ex lege. Ja czekam na Sąd.
          • absztyfikant Re: Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do le 18.08.04, 11:59
            XYZ, ex lege to moze nie, ale ex definitione juz tak:)))))
            • Gość: XYZ Re: Prawica bierze do prawej łapy, a lewica do le IP: 213.155.191.* 18.08.04, 12:16
              Uwierz, że para bliźniaków chciałby by było ex lege, a dla prokuratorskich
              pozostałości po onych, tak właśnie jest.
            • Gość: XYZ I jeszcze jedno: IP: 213.155.191.* 18.08.04, 12:18
              Ex definitione, to każdy prawicowiec jest chory psychicznie. ;))))
              • absztyfikant Re: I jeszcze jedno: 18.08.04, 12:19
                Cos w tym jest:)))))))))
    • piotr33k2 Re: Zalewski oskarżony 18.08.04, 12:19
      widać są mocne dowody bynajmniej nie poszlakowe inaczej by odpowiadał z wolnej
      stopy .
    • Gość: andreas Re: Zalewski oskarżony IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.04, 14:53
      amatorszczyzna totalna panie Z. Chłopaki wala gruba kasę, a Pan daje sie
      wyhaczyć na głupiutkie 100 tys. - śmiech. Normalnie chłopaki pewnie zanoszą się
      od śmiechu.... trzeba było ich popytać, albo złożyć spółdzielnie
      • piotr33k2 Re: Zalewski oskarżony 18.08.04, 15:00
        i to jest sedno sprawy w tym temacie co wcale nie znaczy żeby bronic zalewskiego
    • Gość: szym Re: Zalewski oskarżony IP: *.zsi.pl / *.zsi.pl 18.08.04, 18:30
      Jest to wydarzenie niezmiernie ciekawe z wielu powodow.Oto byly prezydent
      zostaje oskarzony o proponowanie wziecia lapowki za pozytywne rozstrzygniecie
      przetargu.Niedawno wyszedl pomysl od szczecinskich architektow, oraz
      przedstawicieli innych zawodow co do zabudowy srododrza,ponoc nie do konca
      koncepcja ta odpowiada obecnym "wlaodarzom"miasta,ktorzy chca nawiazac
      wspolprace z Niemcami.Sam nie wiem ale obie sprawy sa dla mnie podobne.A wiec
      mozna przychylnie zalatwic pewne sprawy tylko......w sposob szczecinski
    • wesolyromek2004 Stowarzyszenie Szczecin 2000 osamotnione 18.08.04, 19:08
      Ciekawe kto kieruje teraz tym ważnym pozarządowym tworem jeżeli nie ma Zbyszka
    • Gość: szarak Re: Zalewski oskarżony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 00:57
      Co się z LUDŻMI dzieje ! Aresztują, zaprzeczają, - sprawa sprawie podobna! a
      potem wszystko się "rozmywa" i NASTĘPNY !!! i niby nie wiadomo komu wierzyć!
      Żyjemy w "ciekawych czasach"- w tych z przekleństwa !
    • krokus5 Re: Zalewski oskarżony 19.08.04, 11:15
      Czy ABW i prokuratura będą konsekwentne w przypadku czerwonego księcia
      Szczecina jak w przypadku Zaleskiego?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka