Gość: siusiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 22:13 o Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: siusiak Re: PO: Meyer do prokuratury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 22:16 W tym urzędzie ciągle jakieś przegięcia. Pijak na pijaku. Np pan od niedawna wicedyrektor co dopiero wrócił z kilkutygodniowego odwyku. Dziennikarzom proponuję popytać szeregowych. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paw Re: PO: Meyer do prokuratury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 00:05 kov 26-06-2005, ostatnia aktualizacja 26-06-2005 19:22 W niedzielny poranek wyruszyła do Chin delegacja zachodniopomorskich samorządowców. Nie poleciał jednak najbardziej zagorzały zwolennik tej podróży marszałek Zygmunt Meyer, w ostatniej chwili z delegacji zrezygnował także inny reprezentant SLD - przewodniczący sejmiku Karol Osowski. - Zdezerterowali, wystraszyli się krytyki - ocenia Sławomir Nitras, szef szczecińskiej PO. Samorząd województwa przez tydzień ma nawiązywać gospodarcze i kulturalne kontakty z Chińczykami. Podróż kosztuje około 150 tys. zł. Działacze Platformy uważają, że to zbędne, nieuzasadnione wydatki. Tym, którzy zdecydowali się polecieć do Chin, urządzili uroczyste pożegnanie. W niedzielę o 7.30 przed Zamkiem Książąt Pomorskich - tam zaczynała się podróż - wręczali im symboliczne bilety w jedną stronę. Urząd Marszałkowski ostatecznie reprezentował Henryk Rupnik i pięciu urzędników. Sejmik reprezentować miało ośmioro radnych SLD, LPR, Samoobrony i niezrzeszeni. Ale na zamkowy dziedziniec dotarła tylko Danuta Jach (UP). Pozostali mieli stawić się na lotnisku w Goleniowie. Rezerwowano także siedem miejsc dla przedstawicieli organizacji biznesowych. Od razu odmówiła największa i najpoważniejsza: Północna Izba Gospodarcza oraz szczecińskie Centrum Samorządu Gospodarczego. Kto zdecydował się na lot, marszałek Henryk Rupnik wczoraj nie wiedział. Platforma Obywatelska uważa, że ta delegacja jest nieuzasadniona. - Nie zgadzamy się z organizowaniem za pieniądze podatników krajoznawczej wycieczki do Chin - mówi Sławomir Nitras, szef szczecińskiej PO. Nawet zachodniopomorscy przedsiębiorcy nie widzą racjonalnego powodu wyjazdu - wycofali się. - To nie jest wycieczka - protestował Henryk Rupnik (SLD) i tłumaczył, że do Chin leci z obowiązku, a nie z przyjemności. Leci, bo odpowiada za rozwój gospodarczy województwa. - Gdyby nie ta delegacja, byłbym na wakacjach i remontował dom teściowej - wyjaśnił. Jak będzie wyglądał pierwszy dzień pobytu w Guangdong? - Nie wiem, nie pamiętam programu - odpowiedział Rupnik. - Program zapewne można przeczytać na stronach internetowych urzędu marszałkowskiego - dodał. www.um-zachodniopomorskie.pl/ - Ta podróż to SLD-owskie ostatki - komentował Nitras. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: orino Jak zwykle tylko PO idzie do prawdy!! IP: *.pcmedia.com.pl / *.pcmedia.com.pl 21.06.05, 23:13 Bravo dla Pana łuczka.Niech zyje młody człowiek który nie boi sieukładów.Wszystko trzeba opisac i ujawniac, to moze choc troche sld bedzie myslało i choć trochę bedzie sie bało!! Jeszcze raz bravo dla PO!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: Jak zwykle tylko PO idzie do prawdy!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.05, 00:41 Heh Kolesiostwo za Meyera sięgnęło zenitu. Przeciętny szcecinienin nie musi wiedziec co tam sie dzieje, ale wystarczy tylko popytac na osobnoscitych, co są w UM to zgrozą powieje. K... musimy czekac na jakis potop, czy dopiero na wybory? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szczeciniak Re: Jak zwykle tylko PO idzie do prawdy!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 09:04 PO i ten biedny, niekumaty Łuczak tylko się szarpie w nieznajomości prawa. Zamiast coś konstruktywnego dla regionu tylko niuchają jak tu przywalić SLD. Komuchy może lepiej, może gorzej ale coś przynajmniej robią. A ten nie robi błędów kto nic nie robi - jak PO i kolega Łuczak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznaniak Po wyborach przyjdzie inne kolesiostwo IP: *.idea.pl 22.06.05, 09:07 ale w gruncie rzeczy - wciąż to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
asfalt21 Re: PO: Meyer do prokuratury 22.06.05, 10:14 i zastanawiam sie to kolesiostwo, czy prywata.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary Re: PO: Meyer do prokuratury IP: 151.154.74.* 22.06.05, 18:40 Meyer to stary komuch "niezrzeszony". Zawsze promowal Wieczorka (egzaminy bez egzaminow). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siusiak chabowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 22:49 Jeszcze dwa słowa o Chabowskim. Właśnie przyszły nowe samochody służbowe. Pan Chabowski zadecydował że jednym z nich pojedzie sobie z rodziną na wakacje. Długie miesięczne wakacje. Pewnie dealer był popędzany żeby zdążyć przed wakacjami. Kierowca służbowy został zmuszony do wzięcia tak długiego urlopu dokładnie w tym samym czasie. Bo jak się potem Chabowskiemu będzie załatwiało ważne sprawy przy kielichu to żeby był dyspozycyjny. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszcz Re: chabowski IP: 212.14.50.* 23.06.05, 10:59 Drogi siusiakiu,aby wyjechac na urlop dyrketor zwraca się z prośbą do marszałka owyrazenie zgody na skorzystanie z samochodu służbowego i zwraca w CAŁOŚCI KOSZTY tego użycia, co do kierowcy który idzie na miesięczny urlop to chyba miło jest pójśćna urlop w lipcu a nie w październiku (poza tym co ma robić kierowca kiedy nie ma kogo wozic - byłoby to zapewne marnotrawienie publicznych pieniędzy...),Odnosząc się do zarzótów Pana Zaręby "- Jeżeli Chabowskiego nie odwołał marszałek, powinien to zrobić wojewoda, ale nie zareagował - argumentuje Zaremba." to sugeruje zajrzec do ustawy o promocji zatrudnienia... w której dośc dokłądnie jest napisane kto może odwołać Dyrektora WUP i na pewno nie jest to wojewoda - ale cóz niektórym politykom oprócz słomy w butach przydałby sie jeszcze przydupas wygłaszający oświadczenia. a sprytem i obrotnością Pana Łuczaka to nie nalezy sie zachwycac, dopuki nie zostanie ustalone w jaki sposob wszedł on w posiadanie dokumentów znajdujących sie w kancelarii tajnej UM, czyzby on przypadkiem nie złamał prawa??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chińczyk eseldowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 22:11 Ja też wszedłem w posiadanie jednego takiego dokumentu ... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=24191891&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
moja_prawa_noga Re: PO: Meyer do prokuratury 27.06.05, 10:55 - A jeśli prokuratura ma legitymacje partyjne SLD? Przeciez w tym kraju urzędicy administracji publicznej mogą należeć do partii politycznych! Odpowiedz Link Zgłoś