Dodaj do ulubionych

PO: Meyer do prokuratury

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 22:13
o
Obserwuj wątek
    • Gość: siusiak Re: PO: Meyer do prokuratury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 22:16
      W tym urzędzie ciągle jakieś przegięcia. Pijak na pijaku. Np pan od niedawna
      wicedyrektor co dopiero wrócił z kilkutygodniowego odwyku. Dziennikarzom
      proponuję popytać szeregowych.
      Pozdro
      • Gość: Paw Re: PO: Meyer do prokuratury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.05, 00:05
        kov 26-06-2005, ostatnia aktualizacja 26-06-2005 19:22

        W niedzielny poranek wyruszyła do Chin delegacja zachodniopomorskich
        samorządowców. Nie poleciał jednak najbardziej zagorzały zwolennik tej podróży
        marszałek Zygmunt Meyer, w ostatniej chwili z delegacji zrezygnował także inny
        reprezentant SLD - przewodniczący sejmiku Karol Osowski.

        - Zdezerterowali, wystraszyli się krytyki - ocenia Sławomir Nitras, szef
        szczecińskiej PO.

        Samorząd województwa przez tydzień ma nawiązywać gospodarcze i kulturalne
        kontakty z Chińczykami. Podróż kosztuje około 150 tys. zł. Działacze Platformy
        uważają, że to zbędne, nieuzasadnione wydatki. Tym, którzy zdecydowali się
        polecieć do Chin, urządzili uroczyste pożegnanie. W niedzielę o 7.30 przed
        Zamkiem Książąt Pomorskich - tam zaczynała się podróż - wręczali im symboliczne
        bilety w jedną stronę.

        Urząd Marszałkowski ostatecznie reprezentował Henryk Rupnik i pięciu
        urzędników. Sejmik reprezentować miało ośmioro radnych SLD, LPR, Samoobrony i
        niezrzeszeni. Ale na zamkowy dziedziniec dotarła tylko Danuta Jach (UP).
        Pozostali mieli stawić się na lotnisku w Goleniowie. Rezerwowano także siedem
        miejsc dla przedstawicieli organizacji biznesowych. Od razu odmówiła największa
        i najpoważniejsza: Północna Izba Gospodarcza oraz szczecińskie Centrum
        Samorządu Gospodarczego. Kto zdecydował się na lot, marszałek Henryk Rupnik
        wczoraj nie wiedział.

        Platforma Obywatelska uważa, że ta delegacja jest nieuzasadniona.

        - Nie zgadzamy się z organizowaniem za pieniądze podatników krajoznawczej
        wycieczki do Chin - mówi Sławomir Nitras, szef szczecińskiej PO. Nawet
        zachodniopomorscy przedsiębiorcy nie widzą racjonalnego powodu wyjazdu -
        wycofali się.

        - To nie jest wycieczka - protestował Henryk Rupnik (SLD) i tłumaczył, że do
        Chin leci z obowiązku, a nie z przyjemności. Leci, bo odpowiada za rozwój
        gospodarczy województwa. - Gdyby nie ta delegacja, byłbym na wakacjach i
        remontował dom teściowej - wyjaśnił.

        Jak będzie wyglądał pierwszy dzień pobytu w Guangdong?

        - Nie wiem, nie pamiętam programu - odpowiedział Rupnik. - Program zapewne
        można przeczytać na stronach internetowych urzędu marszałkowskiego - dodał.
        www.um-zachodniopomorskie.pl/
        - Ta podróż to SLD-owskie ostatki - komentował Nitras.
    • Gość: orino Jak zwykle tylko PO idzie do prawdy!! IP: *.pcmedia.com.pl / *.pcmedia.com.pl 21.06.05, 23:13
      Bravo dla Pana łuczka.Niech zyje młody człowiek który nie boi
      sieukładów.Wszystko trzeba opisac i ujawniac, to moze choc troche sld bedzie
      myslało i choć trochę bedzie sie bało!!
      Jeszcze raz bravo dla PO!!
      • Gość: Karol Re: Jak zwykle tylko PO idzie do prawdy!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.05, 00:41
        Heh

        Kolesiostwo za Meyera sięgnęło zenitu. Przeciętny szcecinienin nie musi
        wiedziec co tam sie dzieje, ale wystarczy tylko popytac na osobnoscitych, co są
        w UM to zgrozą powieje. K... musimy czekac na jakis potop, czy dopiero na
        wybory?
        • Gość: Szczeciniak Re: Jak zwykle tylko PO idzie do prawdy!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 09:04
          PO i ten biedny, niekumaty Łuczak tylko się szarpie w nieznajomości prawa.
          Zamiast coś konstruktywnego dla regionu tylko niuchają jak tu przywalić SLD.
          Komuchy może lepiej, może gorzej ale coś przynajmniej robią. A ten nie robi
          błędów kto nic nie robi - jak PO i kolega Łuczak.
        • Gość: Poznaniak Po wyborach przyjdzie inne kolesiostwo IP: *.idea.pl 22.06.05, 09:07
          ale w gruncie rzeczy - wciąż to samo.
    • asfalt21 Re: PO: Meyer do prokuratury 22.06.05, 10:14
      i zastanawiam sie to kolesiostwo, czy prywata....
    • Gość: stary Re: PO: Meyer do prokuratury IP: 151.154.74.* 22.06.05, 18:40
      Meyer to stary komuch "niezrzeszony". Zawsze promowal Wieczorka (egzaminy bez
      egzaminow).
    • Gość: siusiak chabowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.05, 22:49
      Jeszcze dwa słowa o Chabowskim. Właśnie przyszły nowe samochody służbowe. Pan
      Chabowski zadecydował że jednym z nich pojedzie sobie z rodziną na wakacje.
      Długie miesięczne wakacje. Pewnie dealer był popędzany żeby zdążyć przed
      wakacjami. Kierowca służbowy został zmuszony do wzięcia tak długiego urlopu
      dokładnie w tym samym czasie. Bo jak się potem Chabowskiemu będzie załatwiało
      ważne sprawy przy kielichu to żeby był dyspozycyjny.
      Pozdro
      • Gość: leszcz Re: chabowski IP: 212.14.50.* 23.06.05, 10:59
        Drogi siusiakiu,aby wyjechac na urlop dyrketor zwraca się z prośbą do marszałka
        owyrazenie zgody na skorzystanie z samochodu służbowego i zwraca w CAŁOŚCI
        KOSZTY tego użycia, co do kierowcy który idzie na miesięczny urlop to chyba
        miło jest pójśćna urlop w lipcu a nie w październiku (poza tym co ma robić
        kierowca kiedy nie ma kogo wozic - byłoby to zapewne marnotrawienie publicznych
        pieniędzy...),Odnosząc się do zarzótów Pana Zaręby "- Jeżeli Chabowskiego nie
        odwołał marszałek, powinien to zrobić wojewoda, ale nie zareagował -
        argumentuje Zaremba." to sugeruje zajrzec do ustawy o promocji zatrudnienia...
        w której dośc dokłądnie jest napisane kto może odwołać Dyrektora WUP i na pewno
        nie jest to wojewoda - ale cóz niektórym politykom oprócz słomy w butach
        przydałby sie jeszcze przydupas wygłaszający oświadczenia.
        a sprytem i obrotnością Pana Łuczaka to nie nalezy sie zachwycac, dopuki nie
        zostanie ustalone w jaki sposob wszedł on w posiadanie dokumentów znajdujących
        sie w kancelarii tajnej UM, czyzby on przypadkiem nie złamał prawa???
        • Gość: Chińczyk eseldowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.05, 22:11
          Ja też wszedłem w posiadanie jednego takiego dokumentu ...
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=24191891&v=2&s=0




    • moja_prawa_noga Re: PO: Meyer do prokuratury 27.06.05, 10:55
      - A jeśli prokuratura ma legitymacje partyjne SLD? Przeciez w tym kraju urzędicy administracji publicznej mogą należeć do partii politycznych!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka