Gość: norbert IP: *.portal.szczecin.pl 01.06.01, 21:31 Czy koles Mike to jakis aktywista ktory zawsze porusza takie "ciekawe" tematy ze wszyscy cmokaja i zastanawiaja sie nad tym jaki to ciekawy temat do naszego forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ada Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 212.244.189.* 04.06.01, 12:56 Gość portalu: norbert napisał(a): > Czy koles Mike to jakis aktywista ktory zawsze porusza takie "ciekawe" tematy > ze wszyscy cmokaja i zastanawiaja sie nad tym jaki to ciekawy temat do naszego > forum. O co Ci chodzi, Norbert ? Uwazam , ze Mike fajnie pisze. Jezeli masz lepsze pomysly niz On to nie chowaj ich pod korcem, tylko napisz :-))) Pozdr. ada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Axe Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 213.25.47.* 04.06.01, 14:55 Gość portalu: norbert napisał(a): > Czy koles Mike to jakis aktywista ktory zawsze porusza takie "ciekawe" tematy > ze wszyscy cmokaja i zastanawiaja sie nad tym jaki to ciekawy temat do naszego > forum. Sam dawaj Norbi jakis ciekawy temat, byle nie ze "...dziewczny sa gorace". Bo to wszyscy wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
kuku Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? 04.06.01, 15:03 no pieknie, pieknie norberciku! Skad ja znam ten jezyk? a nie zapomniales dodac ze mike jest "zydem, masonem i cyklista" i ze "przez takich jak on jest jak jest!" i ze najlepiej do dokladnie takich zlustrowac i zobaczyc kto za nimi stoi?" i .. skad ma pienadze na internet? a jesli pracuje w budzetowce, i klika z pracy to moze od razu na stos, bo robi to zansze pienadze.......? boze jaki to wspanialy temat utytlac kogos w blotku, dla nas "prawdziwych Polaków" Troszke mi glupio ze schodze do poziomu norberta i dyskutuje z nim.... Pozwyzsza wypowiedz prosze traktowac jako przejaw sarkazmu i nic nad to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biurwa Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 212.160.165.* 04.06.01, 15:09 uważam, że mike jest jednym z filarów tej grupy. pozdrawiam go serdecznie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 212.160.165.* 05.06.01, 10:42 Mike, dlaczego milczysz ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sawka Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: *.szcz.gazeta.pl 05.06.01, 13:58 Mike nie jest z wyborczej. nasze adresy widac. jest natomiast bardzo aktywny i zorientowany. ciekawy facet. moze go kiedys poznamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Pozdrawiam IP: 194.195.43.* 11.06.01, 11:29 Gość portalu: sawka napisał(a): > Mike nie jest z wyborczej. nasze adresy widac. jest natomiast bardzo aktywny i > zorientowany. ciekawy facet. > moze go kiedys poznamy Pozdrawiam Redaktora Naczelnego. To dla mnie zaszczyt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pitt Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 213.77.101.* 05.06.01, 15:44 skąd bierzesz kasę na tropienie Mików? kto cię finansuje? nie mów,że znalazłeś go bezinteresownie ?!!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 194.195.43.* 11.06.01, 11:23 Gość portalu: norbert napisał(a): > Czy koles Mike to jakis aktywista ktory zawsze porusza takie "ciekawe" tematy > ze wszyscy cmokaja i zastanawiaja sie nad tym jaki to ciekawy temat do naszego > forum. :-))) No prosze! 2 tygodnie bylem na wakacjach a tu prosze - doczekalem sie wlasnego watku na forum. Jak milo! :-> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 194.195.43.* 11.06.01, 11:27 Gość portalu: arti napisał(a): > Bierze kase od wyborczej i ciagle cos tam wypisuje. Przykro mi to stwierdzic ale "Gazety" chwilowo na mnie nie stac. Jezeli cos pisze to dlatego ze jestem wielkim fanem Szczecina. Choc jakby dobrze pogrzebac w starszych rocznikach "GnP" to moze i cos by sie znalazlo podpisanego moim nazwiskiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 212.160.165.* 12.06.01, 11:32 Gość portalu: Mike napisał(a): > Gość portalu: arti napisał(a): > > > Bierze kase od wyborczej i ciagle cos tam wypisuje. > > Przykro mi to stwierdzic ale "Gazety" chwilowo na mnie nie stac. Jezeli cos pis > ze > to dlatego ze jestem wielkim fanem Szczecina. Choc jakby dobrze pogrzebac w > starszych rocznikach "GnP" to moze i cos by sie znalazlo podpisanego moim > nazwiskiem... > Acha ! To sie jednak okazuje , ze cos tam kiedys pisales dla "GnP" ? Rozumiem , ze wtedy dla kasy a teraz bezinteresownie ? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 194.195.43.* 12.06.01, 11:52 Gość portalu: arti napisał(a): > Acha ! > To sie jednak okazuje , ze cos tam kiedys pisales dla "GnP" ? > Rozumiem , ze wtedy dla kasy a teraz bezinteresownie ? > Pozdrawiam. A i owszem. Cos tam sie zdarzylo dawno temu. Ale trudno mowic "ze dla kasy". Stawki byly raczej marne... ;-) Na tym forum nie pisze z inspiracji "GW" (tak naprawde jestem agentem miedzynarodowego kapitalu). Rowniez pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arti Re: Mike jakis aktywista z wyborczej? IP: 212.160.165.* 12.06.01, 14:39 Gość portalu: Mike napisał(a): > Gość portalu: arti napisał(a): > > > Bierze kase od wyborczej i ciagle cos tam wypisuje. > > Przykro mi to stwierdzic ale "Gazety" chwilowo na mnie nie stac. Jezeli cos pis > ze > to dlatego ze jestem wielkim fanem Szczecina. Choc jakby dobrze pogrzebac w > starszych rocznikach "GnP" to moze i cos by sie znalazlo podpisanego moim > nazwiskiem... > Jedno co nas laczy, to na pewno to , ze ja rowniez jestem wielkim fanem Szczecina. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Pozdrawiam forumowiczow... IP: 194.195.43.* 11.06.01, 11:31 ... zarowno tych ktorzy lubia moje tamaty jak i tych, ktorych kompletnie nudze. Do zobaczenia w innych watkach. C U! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianna Re: Pozdrawiam forumowiczow... IP: *.tomsol.jest.o.k.pl 11.06.01, 21:08 a moze aktywista Mikie - poruszy temat : jak rozwiac OBAWY potencjalnych mieszkancow Szczecina -przed podjeciem waznej decyzji: nowe zycie na zachodnim wybrzezu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: Pozdrawiam forumowiczow... IP: 194.195.43.* 12.06.01, 09:22 Gość portalu: marianna napisał(a): > a moze aktywista Mikie - poruszy temat : jak rozwiac OBAWY potencjalnych > mieszkancow Szczecina -przed podjeciem waznej decyzji: nowe zycie na zachodnim > wybrzezu. Nie bardzo rozumiem ten post. Masz na mysli zachodnie wybrzeze USA? Ja znam tylko wschodnie wiec nie moge sie wypowiadac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Pozdrawiam forumowiczow... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.01, 11:49 czoraj , czytając tekst Marianny odniosłam to samo wrażenie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Zachodnie wybrzeze... IP: 194.195.43.* 12.06.01, 18:36 Jako lokalny aktywista nie bede nikogo namawial do wyjazdu do USA. A tym bardziej do Kalifornii - to za daleko :-))) Odpowiedz Link Zgłoś