Dodaj do ulubionych

robak w sieci

IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 02.10.01, 12:34
Czy ktoś pomoze jakl ew. gdzie usunąć robaka chyba Sir cam ze sktrzynki outlook.PILNE
Obserwuj wątek
    • Gość: pakuz Re: robak w sieci IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 02.10.01, 12:43
      tez mialem
      kaspersky go wykryl , ale nie umial usunac natomiast
      norton poradzil sobie bez problemu
      • Gość: ZetKa Re: robak w sieci IP: *.robotics.ntua.gr 02.10.01, 15:33
        > tez mialem
        > kaspersky go wykryl , ale nie umial usunac natomiast
        Jak kaspersky to avp, to powiem ci, ze mi nigdy nic nie usunal, jedynie oferm
        wykryc umial.
        Jedyne co moglem, to format c: :(((
        i co gorsza (o, zgrozo ;) musialem to samodzielnie uruchomic !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka