Gość: jotde IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 02.10.01, 12:34 Czy ktoś pomoze jakl ew. gdzie usunąć robaka chyba Sir cam ze sktrzynki outlook.PILNE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pakuz Re: robak w sieci IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 02.10.01, 12:43 tez mialem kaspersky go wykryl , ale nie umial usunac natomiast norton poradzil sobie bez problemu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZetKa Re: robak w sieci IP: *.robotics.ntua.gr 02.10.01, 15:33 > tez mialem > kaspersky go wykryl , ale nie umial usunac natomiast Jak kaspersky to avp, to powiem ci, ze mi nigdy nic nie usunal, jedynie oferm wykryc umial. Jedyne co moglem, to format c: :((( i co gorsza (o, zgrozo ;) musialem to samodzielnie uruchomic !!! Odpowiedz Link Zgłoś