Gość: kibic
IP: *.ipartners.pl / *.szczecin.telan.pl
02.12.02, 12:55
Po sobotnim meczu i po całej rundzie jesiennej należałoby zmienić paru ludzi
rządzących pogonią(przede wszystkim Wernera za takie zajebiste transfery)i
piłkarzy(tych którzy tak mocno walczyli o ligowy byt na boisku że nawet po
meczu koszulek nie musieli zmieniać). Osobiście dla mnie trener Wyrobek jest
bardzo dobrym szkoleniowcem i jemu należy się praca w Pogoni. Serdecznie
dziękuje Sławomirowi Olszewskiemu za poświęcenie w meczu z Radomskiem(jedyny
pozytywny zawodnik meczu). Jeśli przegrywamy ze średniakiem dtugiej ligi to
chyba trzeba realnie myśleć o derbach w III lidze z zespołami z naszego
województwa(chyba że one awansują wyżej). Mam nadzieje że w czerwcu będziemy
mieli powody do radości. Nie liczę na wiele ale I liga musi byc w Szczecinie.