IP: *.ipartners.pl / *.szczecin.telan.pl 02.12.02, 12:55
Po sobotnim meczu i po całej rundzie jesiennej należałoby zmienić paru ludzi
rządzących pogonią(przede wszystkim Wernera za takie zajebiste transfery)i
piłkarzy(tych którzy tak mocno walczyli o ligowy byt na boisku że nawet po
meczu koszulek nie musieli zmieniać). Osobiście dla mnie trener Wyrobek jest
bardzo dobrym szkoleniowcem i jemu należy się praca w Pogoni. Serdecznie
dziękuje Sławomirowi Olszewskiemu za poświęcenie w meczu z Radomskiem(jedyny
pozytywny zawodnik meczu). Jeśli przegrywamy ze średniakiem dtugiej ligi to
chyba trzeba realnie myśleć o derbach w III lidze z zespołami z naszego
województwa(chyba że one awansują wyżej). Mam nadzieje że w czerwcu będziemy
mieli powody do radości. Nie liczę na wiele ale I liga musi byc w Szczecinie.
Obserwuj wątek
    • crazy Re: wystarczy 11.12.02, 00:05
      Nigdy nie dopuszczałem myśli, że Pogoń może upaść, ale po tej rundzie naprawdę
      zastanawiam się, czy ogłoszenie upadłości za Bekdasa nie było lepszym
      rozwiązaniem niż oddanie klubu w ręce niespełnionych drukarzy wyników i
      ludzików, którzy w celach marketingowych zmieniają imiona (Jeeeeeezu! słoma z
      butów) i jeszcze te teksty o trzyletnim planie, o przypadkowym szczęśliwym
      wicemistrzostwie i tak dalej... Jezierski wiedział co robi, jak wyjeżdżał na
      początku sezonu to powiedział, że nie będzie firmował swoim nazwiskiem spadku
      POGONI do II ligi, pieski szczekały, że nie ma racji itd. ale on już z Pogonią
      coś osiągnął, a panowie od obiecywania jeszcze nic.
      I te ich zasrane transfery: Stolar za darmo powstrzymuje napastników Schalke 04
      w Wiśle, Ława zdjęty z listy natychmiast jak się na niej pojawił przez Amicę
      itd... a o "wzmocnieniach" z początku sezonu to nie chce mi się nawet mówić
      czegokolwiek.

      A najgorsze jest to, że Ja ciągle wierzę, że uratujemy się przed spadkiem ;-))

      Crazy!
      POGOŃ 4ever!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka