Dodaj do ulubionych

tu es petrus

IP: *.ie.com.pl 27.03.06, 13:48
czy ktos sie orientuje czy sa jeszcze do nabycia biltety na koncert 2.04 i
gdzie mozna sie dowiadywac ???
Obserwuj wątek
    • Gość: ann Re: tu es petrus IP: 213.155.167.* 27.03.06, 14:16
      biletów nie ma od miesiąca,
      • beatrix13 Re: tu es petrus 27.03.06, 14:20
        na początku lutego były
        • anna_maria Re: tu es petrus 27.03.06, 14:36
          niestety nie ma :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka