Gość: pixi IP: *.ie.com.pl 27.03.06, 13:48 czy ktos sie orientuje czy sa jeszcze do nabycia biltety na koncert 2.04 i gdzie mozna sie dowiadywac ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ann Re: tu es petrus IP: 213.155.167.* 27.03.06, 14:16 biletów nie ma od miesiąca, Odpowiedz Link Zgłoś