Gość: Bratny#001
IP: *.microtronic.org / 62.58.48.*
24.01.03, 20:30
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich z prezesem p. Modrzejewskim, statutowo
finansujace swietlice srodowiskowe, w ktorych przebywaja dzieci z bardzo
biednych lub patologicznych rodzin, nie przelewa srodkow na wyzywienie.
Posilek spozywany przez dzieciaki na swietlicy bywa niejednokrotnie jedynym w
ciagu dnia. Wychowawcy i wolontariusze nie ustaja w poszukiwaniu sponsorow,
ktorych jest coraz mniej(coz, spoleczenstwo ubozeje), a obecnie karmia dzieci
z wlasnych srodkow. Ciekawe co obecnie finansuje stowarzyszenie? Nowy dom
prezesa? A moze kampania wyborcza byla zbyt droga? Dzieci kiedys za wszystko
podziekuja.