Dodaj do ulubionych

Zniknął Arkadiusz G.

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.03, 00:06
Ten Areczek G. jest klasycznym przykładem jak czertwona zaraza
robi interesy oszukując na VATach, PEFRonach i czym tylko się
da...A skutki sa takie jakie mamy: ponad 25% bezrobocia w
Szczecinie! Ot i wszystko...
Obserwuj wątek
    • Gość: ph Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.03, 08:11
      Może spytać w ABW gdzie jest podejrzany , albo lepiej zadzwonic
      do Szwajcarii do Paszyńskiego on napewno wie gdzie jest
      Grochulski.
      • Gość: d Zniknął Arkadiusz G. IP: 217.153.5.* 22.03.03, 08:22
        Pojechał na Camp America
    • Gość: Jacek Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: 213.77.101.* 22.03.03, 09:40
      Ludzie dajcie porządnym przedsiebiorcom spokój.Piszecie,ze jest
      duze bezrobocie,to własnie przez takie nagonki nieuzasadnione
      upadaja duze firmy ludzie nie maja pola działania. Jezeli juz
      ktoś w Polsce czegoś się dorobi to drzeba go zrównac z
      ziemią.Brawo piszcie dalej takie artykuły na uczciwych
      pracodawców to napewno bedzie mniejsze bezrobocie!
    • Gość: Ojciec Siwek Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.03.03, 11:03
      Nerv, powinieneś dokładnie przeczytać krótką notkę o Arkadiuszu
      G (Grochulskim)i wówczas nie napisałbyś, że to czerwona zaraza,
      bo w tym przypadku możemy mówić tylko o solidaruchach i ich
      hojnym w stosunku do swoich wojewodzie AWS-owskim Władysławie
      Lisewskim.
    • Gość: Nerv Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.03, 12:29
      Odpowiadam Siwkowi: a jednak powiązania Areczka z czerwonymi i
      finansowanie co niektórym kampanii wyborczych zą bezsporne. Dla
      mnie takie powiązania to czerwona zaraza/ Pozdrawiam Cię!
    • Gość: znawca tematów Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: *.aeriscomputers.net 22.03.03, 15:43
      Jedna kwestia nie ulega wątpliwości. Pan G. swoim zachowaniem na pewno nie
      wywołuje pozytywnych reakcji w otoczeniu. Odnosi się to zarówno do jego
      wątpliwej kultury osobistej jak i do jego stanu majątkowego, powodującego
      u większości patologiczną zawiść. W nawiązaniu do jego rzekomym koligacji
      politycznych powiem tylko tyle, że zarówno w Szczecinie, Warszawie, Moskwie
      czy Waszyngtonie - pieniądze mają tylko jeden kolor - a pryncypia są doskonałą
      formą rozrywki dla maluczkich. Stare polskie powiedzenie mówi - nie smarujesz,
      nie jedziesz. Pan G. nie jest ani zbyt gorliwym katolikiem, ofiarą prześladowań
      komunistycznych, komunistą - ideowcem, pacyfistą. Jest nomalnym facetem, który
      ze znanych sobie pobudek chce pomnażać kapitał. Wielu ludzi ma dzięki niemu
      zatrudnienie, pomnaża majątek regionu, remontuje obiekty itd. Powinienem chyba
      mówić w czasie przeszłym. Zgubiła go pewna niezbyt dobrze widziana w naszym
      kraju cecha. Mianowicie niechęć do dzielenia się. Może Pan Zadworny i Pani
      Marszałek zechcą wyjawić prawdziwe motywy swojej gorliwości zawodowej ?
      Nie liczę na to. A tymaczasem raduj się gawiedzi bezkompromisowaym polskim
      dziennikarstwem.

      Ps. Adaś - taki sukces trzeba porządnie uczcić.
    • Gość: Zbigniew Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: 213.77.101.* 22.03.03, 20:08
      Ludzie, czy wy nie widzicie że to jest nagonka na pożądnego
      obywatela RP, który zapewnia zatrudnienie tylu Polakom!?!?!
    • kretyn2 Areszt juz jest 22.03.03, 21:34
      Wedlug dzisiejszej "Rz" prokuratura w Krakowie postawila juz Arkadiuszowi G.
      zarzut kierowania zwiazkiem przestepczym, spowodowanie strat skarbu panstwa nie
      mniejszych niz 110 mln zl, podjeto tez juz decyzje o areszcie. Ot i powod
      dlaczego nasz biznesmen nie wraca. Dziwilbym sie gdyby w takiej sytuacji
      wrocil. Pewnie ma na jakims koncie odpowiednia kwote pieniedzy,ktora mu zapewni
      spokojne i dostatnie zycie. Swoje zarobil.....A moze wkrotce go odwiedzi i
      Wladek L..?


    • menel1 Re: Zniknął Arkadiusz G. 22.03.03, 22:57
      a to kurwa magik!
      • Gość: andymax Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: 213.77.101.* 23.03.03, 19:40
        Park Wodny w Krakowie kosztował ok. 56mln zł (i jest super!!!!!!!!!!!)
        Nieeeeeeeeeeee mamy takiego w Szczecinie (i długo za "magazyniera" mieć nie
        będziemy).
        To jest skala oszustw Arka G.

        A Lisewski może wreszcie odpowie za co ciekawsze "prywatyzacje" ?

        Chyba, że "czerwoni" chłopcy też coś z tego mieli?

        PS Nie mamić ludzi miejscami pracy. W d.Pomeranii ludzie też pracowali (nawet
        za Kotwasa), a roczne spłaty przez Arka G. za zakup majątku Pomeranii były
        niższe niż czynsz dzierżawny pobierany od np. właścicieli hotelu lub campingu!
        • Gość: Ojciec Siwek Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 23.03.03, 21:26
          I właśnie taka prywatyzacja wykopująca z rynku dzierżawców obiektów Pomeramii
          oferujących chyba jednak wyższe kwoty za ich wykupienie niż te które przyszło w
          ratach płacić Arkadiuszowi G jest poprostu czystym skurwysyństwem.
          • Gość: RAM Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: *.visp.energis.pl 23.03.03, 22:54
            Biedny Arkadiusz, rozkrecił niezły biznes na wielu płaszczyznach, potem
            wpakował sie w paliwa, w tych czasach na pewno musiał sie opłacac do ABW lub
            CBŚ, tylko tam nikt nie daje pokwitowania, i interes choć moze i lewy sie
            krecił przez wiele lat. POtem jak zaczeło byc o nich głosno bo stali sie za
            mocni, to sluzby ich wystawiły i powiedziały zapewne aby chlopcy sobie radzili
            teraz sami i najpierw capneli literke B potem M a literka G - nawiała. Podobnie
            jak literka P. Dziwne to jakies znikania tuz przed aresztowaniami. Literka P
            nawiała jak po nią jechali ponoć. A może to tylko tak ppod publiczkę, innych
            cap, a ci najwazniejsi co maja układziki, to tak po kolezensku są dzien
            wczesniej powiadamiani telefonicznie aby radzili teraz sobie sami, i sobie
            radzą. I wszyscy sa szczesliwi, ci co scigaja bo bardzo chcieli, a do tego
            czasu juz swoje zarobili, i ci co uciekli bo tez juz swoje zarobili, i publika
            bo wie ze Panstwo czuwa, a jej sluzby pracuja w pocie czoła i ścigaja
            przestepców. Mamo jak tu dziwnie ale fajnie....
            • Gość: nikt Re: Zniknął Arkadiusz G. IP: *.utp.pl / 10.10.9.* 24.03.03, 02:34
              Gość portalu: RAM napisał(a):

              > Biedny Arkadiusz, rozkrecił niezły biznes na wielu płaszczyznach, potem
              > wpakował sie w paliwa, w tych czasach na pewno musiał sie opłacac do ABW lub
              > CBŚ, tylko tam nikt nie daje pokwitowania, i interes choć moze i lewy sie
              > krecił przez wiele lat. POtem jak zaczeło byc o nich głosno bo stali sie za
              > mocni, to sluzby ich wystawiły i powiedziały zapewne aby chlopcy sobie
              radzili
              > teraz sami i najpierw capneli literke B potem M a literka G - nawiała.
              Podobnie
              >
              > jak literka P. Dziwne to jakies znikania tuz przed aresztowaniami. Literka P
              > nawiała jak po nią jechali ponoć. A może to tylko tak ppod publiczkę, innych
              > cap, a ci najwazniejsi co maja układziki, to tak po kolezensku są dzien
              > wczesniej powiadamiani telefonicznie aby radzili teraz sobie sami, i sobie
              > radzą. I wszyscy sa szczesliwi, ci co scigaja bo bardzo chcieli, a do tego
              > czasu juz swoje zarobili, i ci co uciekli bo tez juz swoje zarobili, i
              publika
              > bo wie ze Panstwo czuwa, a jej sluzby pracuja w pocie czoła i ścigaja
              > przestepców. Mamo jak tu dziwnie ale fajnie....


              Eee, no przestań, wierzyć się nie chce: służby brały pieniądze? Bez
              pokwitowania? Przecież to niezgodne z prawem by było...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka