Dodaj do ulubionych

NOKIA 6600

IP: *.chello.pl 19.11.06, 17:40
W sobotę ok 20:00 dwóch nastolatków okradło innego chłopca przy klatce
schodowej na Oś. Bukowym. Jeden ma jasna włosy i ubiera się w jasną kurtkę
(wzrost ok.170, wiek 16-18 lat, krępa budowa ciała, okrągła głowa, włosy
krótko ostrzyżone - ten napadł na chłopaka, drugi miał ciemną kurtkę i ciemne
włosy, stał obok. Proszę o kontakt na forum lub na policję, wszystkich, którzy
wiedzą cokolwiek na ten temat. Chłopaka w czarnym ubraniu szczególnie bo to
nie on kradł - wydaj kolegę bo ten złodziej na pewno nie miałby w stosunku do
ciebie żadnych skrupułów. Policja i tak prędzej czy później znajdzie
przestępców. Byż może są też zdjęcia. "Czarny" jeśli przeczytasz forum, nie
wachaj się póki masz czas i dobrowolnie wydaj kolegę, wówczas twoja kara
będzie z pewnością lżejsza - nie ty w zasadzie napadłeś. Pozostałe osoby, któe
to przeczytają proszę o pomoc. Dosyć bandziorstwa i chuligaństwa na ulicach
Szczecina. Zróbmy wreszcie z tym porządek, reagujmy - piszę to do osób i
młodzieży, którzy być może znają tych chłopaków. Odpowiedzcie na Forum lub
dzwońcie na Policję - komisariat w Dąbiu. Za wskazanie sprawcy Nagroda -
proszę nie traktować tego jako obietnicy - jest to zobowiązanie do wypłaty 30%
wartości skradzionego telefonu.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka