17.04.07, 19:21
"SLD traci stanowiska
kov, akr
2007-04-17, ostatnia aktualizacja 2007-04-17 15:12
Znany działacz SLD Czesław Plewka nie jest już dyrektorem Centrum Doradztwa i
Doskonalenia Nauczycieli, a Krzysztof Wika naczelnikiem wydziału kultury w
Urzędzie Marszałkowskim - dowiedziała się "Gazeta".
Obaj panowie są członkami SLD, a ich stanowiska podlegają Urzędowi
Marszałkowskiemu na czele którego po wyborach stoi marszałek reprezentujący
Platformę Obywatelską. "

oczywiście żadnej czystki NIE MA
Obserwuj wątek
    • zbednydlaregionu Re: czystki 17.04.07, 19:31
      Mnie to ani ziębi ani grzeje czy polityczne pasożyty mają pracę czy nie. Za
      kilka lat przyjdzie SLD i zapłacze na tym forum ktoś z PO. Żyję na własny
      rachunek. Niestety duże podatki płace na tę urzędackie zabawy w stołki.
    • maglowa Re: czystki 17.04.07, 19:38
      Czystki muszą być. Inaczej nie będzie można wyrzucić w przyszłości ludzi z pis
      • Gość: Zbędny Re: czystki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.07, 19:40
        :-) a niech się wszyscy tam wyrzucają. Mnie to prawie obojętne. Prawie bo
        kosztuje bardzo dużą częśc tego co wytworzę sam i sprzedam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka