Gość: Miłosz
IP: *.telan.pl
22.05.03, 23:26
jestem absolwentem tej Uczelni i mówiąc uczciwie jest mi wstyd
za tych wszystkich profesorów (?, którzy nie potrafią zająć
jasnego stanowiska w tak bulwesrującej sprawie jaką jest plagiat
w pracy naukowej. No cóż, stare polskie przysłowie mówi, że kruk
krukowi oka nie wykole. Nie dziwię się, że młodzież ucieka z tej
uczelni.