23.05.07, 17:04
Co sądzicie na temat anime Naruto??

Ja uważam ,że to najlepsze anime na swiecie
pozdro dla wszystkich odpowiadajacych
Obserwuj wątek
    • maciula95 Re: Naruto 23.05.07, 17:11
      głupie to i tyle leprze są gumisie
      • shinobi_ognia Re: Naruto 27.07.07, 16:40
        Ja oczywiście uważam że naruto jest super. Istnieje wiele fanclubów itp.
    • Gość: madzia Re: Naruto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.07, 19:50
      ja uważam że naruto jest zakopisty i wiele moich znajomych terz tak
      sądzi kto jest na nie to jest inny ...........to moje zdanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka