Gość: aknelo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 20:47 Jak dobrze mieszkać w Szczecinie;)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 20:55 A jednak jest super, jeszcze przed otwarciem jest rewelacyjnie. nikt nie zwraca uwagi na pierdółki, tylko każdy się bawi. i tak ma być. a naszych dyżurnych narzekaczy jakby zatkało troszkie:) Odpowiedz Link Zgłoś
zbigniew1000 Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał 03.08.07, 20:56 Oj będzie się działo! :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz dumny jestem po raz 1 ze tu mieszkam! IP: *.acx.pl 03.08.07, 21:01 po raz 1 jestem dumny ze mieszkam w szczecinie mimo ze tak pozno sie zaczely przygotowania ale to wina Prezydentury Jurczyka a Prezydent Krzystek zrobil co mogl mimo ze dworzec PKP pd srodka wnetrza troche wstyd pokazac ale te relacje w TV ogolnopolskiej i swiatowej i te widoki zaglowcow robia wrazenie dziekuje ze sie udalo mimo wszystko!!!!!!!! dziekuje panie Prezydencie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: dumny jestem po raz 1 ze tu mieszkam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 21:03 Czy Ty jesteś dozorcą budynku przy Alternatywy 4 ? Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: dumny jestem po raz 1 ze tu mieszkam! 03.08.07, 21:05 pracownicy pobliskiego Urzędu Wojewódzkiego, którzy by zobaczyć żaglowiec, na kilka minut przerwali pracę. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''' "Nieuzasadnione przerwy w pracy"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: dumny jestem po raz 1 ze tu mieszkam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 21:07 swantevit napisał: > pracownicy pobliskiego Urzędu Wojewódzkiego, którzy by zobaczyć żaglowiec, na > kilka minut przerwali pracę. Tę kilkuminutową przerwę w pracy pracownicy UW jednak odrobią juz po odpłynięciu żaglowców. Tak przynajmniej oświadczyło Biuro Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: dumny jestem po raz 1 ze tu mieszkam! 03.08.07, 21:09 Uspokoiles mnie Zbedny, bo juz marszczylo mi sie czolo zatroskane stanem polskiego PKB.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz zbedny jestes zbedny!!!!!!!!! IP: *.acx.pl 03.08.07, 21:08 dzwiny facet czego sie czepiasz po raz 1 cos sie udaje w tym miescie i idzie to w swiat wiec czego cgcesz zal ci ze tu mieszkasz w te dni? to wyjedz stad na te dni bedzie luzniej!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: zbedny jestes zbedny!!!!!!!!! 03.08.07, 21:11 Gość portalu: tomasz napisał(a): dzwiny facet czego sie czepiasz po raz 1 cos sie udaje w tym miescie i idzie to w swiat wiec czego cgcesz zal ci ze tu mieszkasz w te dni? to wyjedz stad na te > dni bedzie luzniej!!!! ''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Sam se wyjedz! Pan Zbedny jest niezbednym dla tegoz Forum.. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: dumny jestem po raz 1 ze tu mieszkam! 03.08.07, 21:04 panie Jarząbek,przegiął pan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o zgrozo a ja zawsze jestem dumny ze tu mieszkam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 21:19 a to tylko ukoronowanie tego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tkondziola Re: dumny jestem po raz 1 ze tu mieszkam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 09:48 Ciekawe... A gdziez byla Twoja duma wczesniej? Czyzby prezydent Krzystek osobiscie pracowal na dworcu? Jakos go nie widzialem... Co do wnetrza dworca to pozostawia wiele do zyczenia (szczegolnie te niedorobki, ktore kluja w oczy) o robienie wszystkiego na tzw. odpie****. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz oby cos sie dzialo tez po regatach.......... IP: *.acx.pl 03.08.07, 21:18 oby cos sie tez działo po regatach aby władze miasta cos robily! szczegolnie rozpoczecie nast czesci obwodnicy srodmiejskiej ktorej nast etap budowy mial sie rozpoczac 1 sierpnia a na placu budowy ani maszyn ani ludzi ani niczego...... oby to nie znaczylo braku finansow po wszystko wydano na regaty..... oby!!! Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: oby cos sie dzialo tez po regatach.......... 03.08.07, 21:20 Gość portalu: tomasz napisał(a): oby cos sie tez działo po regatach aby władze miasta cos robily! szczegolnie rozpoczecie nast czesci obwodnicy srodmiejskiej ktorej nast etap budowy mial sie > rozpoczac 1 sierpnia a na placu budowy ani maszyn ani ludzi ani niczego...... > oby to nie znaczylo braku finansow po wszystko wydano na regaty..... oby!!! ''''''''''''''''''''''' Oby wan kenoby... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KubaG Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.177.wmc.com.pl 03.08.07, 21:40 Gość portalu: gosc napisał(a): > A jednak jest super, jeszcze przed otwarciem jest rewelacyjnie. nikt nie zwraca > uwagi na pierdółki, tylko każdy się bawi. i tak ma być. a naszych dyżurnych > narzekaczy jakby zatkało troszkie:) Gość portalu: aknelo napisał(a): > Jak dobrze mieszkać w Szczecinie;)) Czy ja mam zwidy, albo halucynacje? Albo poprostu jestem chyba nietrzezwy i widze to czego noramlnie bym nie zobaczył. HA HA HA! :DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Jak dzieci.. 03.08.07, 21:41 dac im troche igrzysk i piwa i juz jest fajnie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr nauk humanistyc Re: Jak dzieci.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 22:01 a ty co bys chcial? chór z izraela? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: babaluba Re: Jak dzieci.. IP: *.chello.pl 03.08.07, 22:14 To raczej do Abshtyfa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.brnt.cable.ntl.com 04.08.07, 00:06 A w Szczecinie jak zwykle do gardel na forum sobie mozna poskakac przy kazdej okazji ;-) Cieszcie sie, radujcie, wypijcie piwko, odpocznijcie... Cos milego dzieje sie w Szczecinie, to tylko powod do zabawy, a nie zgryzliwosci. Tak brakuje mi mojego miasta. Doceniajcie to, co macie. Szkoda, ze mnie nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
natasha_szn Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał 04.08.07, 00:46 Jest dobrze, aż łezka w oku kręci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pieszy Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 00:52 bylo dobrze, ciekawie, miło, mili ludzie, jak przed startem to jest naprawdę super. małe niedociągnięcia są, ale są bez znaczenia dla odbioru imprezy. mam nadzieję, jestem pewien, że w trakcie od jutra będzie jeszcze lepiej - BĘDĄ LASY MASZTÓW Odpowiedz Link Zgłoś
natasha_szn Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał 04.08.07, 00:57 małe niedociągnięcia są, ale są bez znaczenia dla odbioru imprezy. dokładnie - odbiór jak zaobserwowałam,a prowadziłam wnikliwe obserwacje był baaardzo pozytywny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ulrich Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 01:05 Kur.. kiedy zaczniemy pisać rosyjskie nazwy po polsku a nie po angielsku.Siedow to Siedow a nie Sedov.Może "dar mwodyeshy"? Odpowiedz Link Zgłoś
januszcz Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał 04.08.07, 09:46 W uzupełnieniu pełnej entuzjazmu wypowiedzi redakcji... "Dar Młodzieży", kiedy płynął po Odrze na wysokości dawnej stoczni jachtowej był pozdrawiany przez tłumek wiwatujących pracowników licznych w tym miejscu warsztatów. Z pokładu "Daru" dało się słyszeć: DO ROBOTY! powtórzone kilka razy w kierunku witających... Ludziom miny zrzedły, skończyły się oklaski. J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 11:46 W uzupełnieniu pełnej entuzjazmu wypowiedzi redakcji... > "Dar Młodzieży", kiedy płynął po Odrze na wysokości dawnej stoczni jachtowej > był pozdrawiany przez tłumek wiwatujących pracowników licznych w tym miejscu > warsztatów. > Z pokładu "Daru" dało się słyszeć: DO ROBOTY! powtórzone kilka razy w kierunku > witających... Ale Bzdury pleciesz- bylam stalam wiwatowalam i nikt takich slow nie slyszal!!!! A impreza jest swietna! Z tego co slyszalam od znajomych ktorzy uczestniczeli w kilku takich imprezach - szczecin jest najlepiej przygotowany! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P.Sz. mapki miasta dla żeglarzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 14:28 Szkoda,że nikt nie pomyślał o umieszczeniu nazw ulic na planach które dostali żeglarze.Mimo,że mieszkam w Szczecinie od 40. lat ,patrząc na mapkę nie mogłem się połapać gdzie jestem.A chciałem pomóc meksykańskim marynarzom, którzy dotarli na Malczewskiego gdzie obecnie mieści się Wydz. Edukacji Artystycznej US .A oni myśleli,że to dom marynarza. Myślę,że czas najwyższy zdiąć nazwę Seamen's home ,która ciągle wprowadza w błąd. Mam nadzieję,że trafili do klubu marynarza przy ul. Św. Ducha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ats press vienna szczecin IP: *.3.14.vie.surfer.at 04.08.07, 19:14 swietna promacja miasta i mieszkancow.swiat oglada piekna impreza.brawo szczecin.wieden -austria Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piekielnica Re: szczecin IP: *.szczecin.mm.pl 05.08.07, 07:27 Jadąc do Szczecina postanowiliśmy obejrzeć Mistrzostwa Świata Modeli Śmigłowców Zdalnie Sterowanych,organizowane Aeroklubie w Kruszynie pod Włocławkiem. Tym bardziej, że imprezy Mistrzostw Świata nie zdarzają się w naszym kraju często, a to przecież promocja klubu, miasta, kraju. Deszcz spowodował, że zawody odbywały się kilka godzin później niż zaplanowano, ale to siła wyższa, natomiast tak żle zorganizowanej imprezy nie udało mi się zobaczyć nigdzie indziej. Sektor dla publiczności usytuowano z tyłu imprezy, za postawionymi namiotami, między którymi widać było tylko plecy zawodników i obsługi zawodów. Płot oddzielający te sektory obwieszono reklamami sponsorów, tak, że skutecznie zasłanięto widzom momenty startu i lądowania modeli oraz zawodnika obsługującego model. Można było obejrzeć niewielką tylko część pokazu odbywającą się na dużej wysokości. Miejsca na inne rozwiązania było bardzo dużo, a dziecko, które mieliśmy nadzjeję, że zainteresuje się modelarstwem i pokazami wynudziło się bo nie miało szansy na zobaczenie czegokolwiek. Policzyliśmy flagi krajów uczestniczących w Mistrzostwach i było ich 25. Myślę, że zawodnicy nie zrobią nam dobrej reklamy po powrocie. Na tle tych zawodów impreza w Szczecinie wypadła całkiem dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczecinianin Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 01:08 Powiem szczerze jest super Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: małolata Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 02:05 super impreza,jestem pod wrażeniem prosimy o takie imprezy ok Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: 217.153.136.* 05.08.07, 11:49 Ja też jestem dumny ze Szczecina i organizacji. Pierwszy raz Szczecin pokazał że potrafi i zdał egzamin na 6+. Wspaniała organizacja, a i ludzie jacyś tacy życzliwi i mili tak jakby to nie Szczecin był, jakiś taki odmieniony. Gratulacje Panie Prezydencie okazał się Pan COOL !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Wygrywamy regaty, zaczynamy finał IP: *.centertel.pl 05.08.07, 13:31 A co ma z tym wspólnego COOL Prezydent, jeśli mogę spytać? Odpowiedz Link Zgłoś