polisz_bend 21.07.08, 11:55 czy już wszystkie miejsca zarezerwowane? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: stefan Lisewski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.08, 12:42 Główny kandydat czyli Władysław Lisewski to kopromis PO z Solidarnością czyli kupczenie stanowiskiem dla zdobycia poparcia Komołowskiego i wyciszenia Mieczysława Jurka. Żeby była jasność to w poprzedniej kadencji Lisewski w zarządzie był z nadania prezydenta Szczecina współudziałowca Portu czyli swojego wcześniejszego podwładnego z Urzędu Wojewódzkiego. Jaki ten Szczecin POukładany : (((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolejkowicz Re: Lisewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 20:29 czyli będzie prezesem za to mieszkanko, które mu załatwił? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak trzymać Re: PORT. wyrzucić cały Zarząd bez wyjątku IP: *.chello.pl 21.07.08, 13:02 wywalić od razu cały Zarząd bez wyjątku popieram i tak trzymać czyścić trzeba nieudaczników na mordę wywalać z roboty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fturnik Re: PORT. wyrzucić cały Zarząd bez wyjątku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.08, 13:07 i ciebie zatrudnić? a zapisałeś się do PO? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brett Re: PORT. wyrzucić cały Zarząd bez wyjątku IP: 213.155.182.* 21.07.08, 21:32 Czy to czasami nie jest tak, że po prostu brakuje chętnych do Zarządu ? W końcu trzeba będzie zastosować rozwiązanie wymyślone dawniej przez naszych zachodnich sąsiadów - łapankę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POmagamy uczciwe konkursy IP: *.szczecin.mm.pl 21.07.08, 22:00 spokojnie trzeba ogłosić uczciwe konkursy one wyłonią najlepszych niezależnych partyjnie fachowców jak np. ostatnio w zakładach chemicznych police Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anja Re: uczciwe konkursy IP: 213.155.191.* 22.07.08, 21:43 uczciwesa konkursy pisowcow i lprowcow zastepuja platformersi. teraz czas na kopiare.czas jego przekretow sie skonczyl. ciekawe czy bedzie siedzial,czy wycisza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakośtobędzie Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 23:51 Jak dobrze że Catewicz , fachowiec od picia na Ładodze spłynie do Odry... na razie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anja Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: 213.155.191.* 22.07.08, 21:40 czas wreszcie te pisowskie mendy: catewicz,drzazga jania i ta z lpr na zbity pysk. A drzazga na wartownie do polic ,tam skad przyszedl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ms Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: *.chello.pl 22.07.08, 21:49 oczywiście anju, a w to miejsce niech nitras wsadzi swoich specjalistów z doopy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anja Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: 213.155.191.* 22.07.08, 21:57 mamy ich dużo i wszystkich upchamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ms Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: *.chello.pl 22.07.08, 22:01 wiem. tylko trochę szkoda regionu. ale demokracja jest bezlitosna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anja Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: 213.155.191.* 22.07.08, 22:12 w porcie zawsze upychali partyjnych idiotów, dlaczego tym razem ma być inaczej? szkoda regionu od iluś lat a nie od teraz - mysle ze z tym sie zgodzisz np. rutkowski,zyndul, sikorski,obecna ekipa - nastepna ekipa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anja Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: 213.155.191.* 22.07.08, 22:36 zapomnialam dodac kotwasa,i innych asow sb i awsu Odpowiedz Link Zgłoś