Dodaj do ulubionych

PORT. Kto chętny do zarządu?

21.07.08, 11:55
czy już wszystkie miejsca zarezerwowane?
Obserwuj wątek
    • Gość: stefan Lisewski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.08, 12:42
      Główny kandydat czyli Władysław Lisewski to kopromis PO z
      Solidarnością czyli kupczenie stanowiskiem dla zdobycia poparcia
      Komołowskiego i wyciszenia Mieczysława Jurka. Żeby była jasność to w
      poprzedniej kadencji Lisewski w zarządzie był z nadania prezydenta
      Szczecina współudziałowca Portu czyli swojego wcześniejszego
      podwładnego z Urzędu Wojewódzkiego. Jaki ten Szczecin POukładany :
      ((((((
      • Gość: kolejkowicz Re: Lisewski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 20:29
        czyli będzie prezesem za to mieszkanko, które mu załatwił?
    • Gość: tak trzymać Re: PORT. wyrzucić cały Zarząd bez wyjątku IP: *.chello.pl 21.07.08, 13:02
      wywalić od razu cały Zarząd bez wyjątku popieram i tak trzymać
      czyścić trzeba nieudaczników na mordę wywalać z roboty
      • Gość: fturnik Re: PORT. wyrzucić cały Zarząd bez wyjątku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.08, 13:07
        i ciebie zatrudnić? a zapisałeś się do PO?
      • Gość: brett Re: PORT. wyrzucić cały Zarząd bez wyjątku IP: 213.155.182.* 21.07.08, 21:32
        Czy to czasami nie jest tak,
        że po prostu brakuje chętnych do Zarządu ?
        W końcu trzeba będzie zastosować rozwiązanie wymyślone dawniej przez naszych
        zachodnich sąsiadów - łapankę.
        • Gość: POmagamy uczciwe konkursy IP: *.szczecin.mm.pl 21.07.08, 22:00
          spokojnie trzeba ogłosić uczciwe konkursy one wyłonią najlepszych niezależnych
          partyjnie fachowców jak np. ostatnio w zakładach chemicznych police
          • Gość: anja Re: uczciwe konkursy IP: 213.155.191.* 22.07.08, 21:43
            uczciwesa konkursy pisowcow i lprowcow zastepuja platformersi. teraz czas na
            kopiare.czas jego przekretow sie skonczyl. ciekawe czy bedzie siedzial,czy wycisza?
    • Gość: jakośtobędzie Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 23:51
      Jak dobrze że Catewicz , fachowiec od picia na Ładodze spłynie do Odry... na
      razie :)
      • Gość: anja Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: 213.155.191.* 22.07.08, 21:40
        czas wreszcie te pisowskie mendy: catewicz,drzazga jania i ta z lpr na zbity
        pysk. A drzazga na wartownie do polic ,tam skad przyszedl.
        • Gość: ms Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: *.chello.pl 22.07.08, 21:49
          oczywiście anju, a w to miejsce niech nitras wsadzi swoich
          specjalistów z doopy.
          • Gość: anja Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: 213.155.191.* 22.07.08, 21:57
            mamy ich dużo i wszystkich upchamy
            • Gość: ms Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: *.chello.pl 22.07.08, 22:01
              wiem. tylko trochę szkoda regionu. ale demokracja jest bezlitosna.
              • Gość: anja Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: 213.155.191.* 22.07.08, 22:12
                w porcie zawsze upychali partyjnych idiotów, dlaczego tym razem ma być inaczej?
                szkoda regionu od iluś lat a nie od teraz - mysle ze z tym sie zgodzisz np.
                rutkowski,zyndul, sikorski,obecna ekipa - nastepna ekipa
                • Gość: anja Re: PORT. Kto chętny do zarządu? IP: 213.155.191.* 22.07.08, 22:36
                  zapomnialam dodac kotwasa,i innych asow sb i awsu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka