Gość: Sławek
IP: *.pl / *.pl
01.10.03, 22:15
Właśnie obejrzałem "ciekawy" program naszej telewizji w którym pani redaktor
Mikołajewska męczyła dwóch urzędników w sprawie tego,że nowe centrum
zablokuje miasto. Czepiała się wszystkiego pokazując nawet nędznie wykonaną
mapkę. Miała pretensje do pracownika Wydziału Inwestycji Miejskich także,
szkoda tylko,ze nie pamięta o tym, że to chyba jej mąż podpisywał umowę w
sprawie sprzedaży gruntów firmie Echo Investment. Dlaczego to kurestwo
jeszcze pracuje w tv???? czy tylko dlatego ze Wieczorek i Matlak to
kolesie????