yesname 16.06.09, 06:07 Sami nic nie znaczą. Zauważyli światełko w tunelu przez który chcieli się wślizgnąć do wielkiej polityki. Światełko zgasło. Pogasną i oni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jan Re: Krupowicz: Partia? To beze mnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 07:34 Sam to nic nie znaczy Nitras czy jego przylepka Marcinkiewicz. To zacne nazwiska i fajnie gdyby udało się zrobić porządek na miejscu. Tego im życze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HoHo Krupowicz: Partia? To beze mnie IP: *.centertel.pl 16.06.09, 08:01 Jeśli Robert Krupowicz zrezygnuje to reszta z pewnością zapłacze się. Rozpacz będzie, normalnie, bezgraniczna. A jeśli RK zaskoczyła świadomość, że ruch zmieni się w partię polityczną to albo jest naiwny, albo obraża inteligencję czytelników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nn to kolega Brudzińskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 08:20 ten pan to kolega Brudzińskiego o którym Masłowska powiedziała że przyniósł go w teczce na wojewodę? widać że obraża się na wszystkich po kolei.Taki skoczek polityczny do wynajęcia przekonany o swojej genialności? :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: to kolega Brudzińskiego? IP: *.tktelekom.pl 16.06.09, 08:40 Bo jest genialny i na tym polega problem, że w polityce nie ma miejsca dla takich ludzi. Nitras i inni pieniacze zawłaszczają wszystko, a wyborcy są ogłupieni reklamami i żelem na włosach. Łysy Krupowicz ma klasę i potrafi wiele.... Odpowiedz Link Zgłoś
c-moon a może by tak... 16.06.09, 11:59 Krupaś wziął się NAPRAWDĘ za politykę Obywatelską w naszym mieście??? znam Go (pomijając nieudane doświadczenia) na stanowisku wojewody szkód większych nie robił,a już ten sam fakt wystarcza by pomyśleć,że może tam właśnie Jego miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariner Re: a może by tak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 15:04 No, jesli to ze szkod nie spowodowal wystarcza do sprawowania urzedu wojewody to ja jestem jakis niedzisiejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki suchańszczyzna. IP: *.chello.pl 16.06.09, 15:38 Pozytywnie odbieram Krupowicza. Ale żeby zaistnieć w polityce trzeba stworzyć partię , która musi osiągnąć próg wyborczy., a żeby osiągnąć próg wyborczy 5% trzeba mieć dużo pieniędzy, trzeba te pieniądze wyprać jak to zrobił palikot. Ja nie przypominam sobie ,żeby to szacowne środowisko - wspomnienie po unii wolności coś wspomniało o Jednomandatowych Okręgach Wyborach . Tak żegnaj niebycie. Sale 13Muz wzięliście za darmo do wypowiedzenia swoich pomysłów i planów . Inne ugrupowania polityczne muszą wynajmować ale za pieniądze, tym się różnimy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chłodny dzikowszczyzna IP: *.chello.pl 16.06.09, 16:15 salę wzieliśmy za pieniądze. różnimy się tym że my nie kłamiemy i nie pomawiamy. możesz to sprawdzić koleżko, ale powinieneś to zrobić za nim coś napiszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: dzikowszczyzna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.09, 16:29 Jeżeli rozpad ruchu Szczecin XXI oznaczałby, że Pan Sochański nie będzie się ubiegał o prezydenturę Szczecina to tylko należy Nam współczuć.Do tej pory był to najlepszy Prezydent Szczecina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siemion Re: dzikowszczyzna IP: *.chello.pl 16.06.09, 16:52 jaki rozpad ruchu? nawet jak się rozpadnie Polska XXI to mecenas Sochański jest jak najbardziej w grze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki Re: dzikowszczyzna IP: *.chello.pl 16.06.09, 16:59 chłodny! jeżeli chodzi o sale , to przepraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chłodny Re: dzikowszczyzna IP: *.chello.pl 16.06.09, 17:03 dziki, no problemo:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chawat a jak tam gwaiazda XXI L. Chwat IP: *.chello.pl 02.07.09, 16:10 Ciekawe jak sie ma gwiazda Szczecin XXI Leszek Chawat. Znowu mu nie wyszło a parcie do władzy ma się oj ma się............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hesus ... IP: *.chello.pl 02.07.09, 18:41 z tego co wiem pan Leszek ma się świetnie i mógłby wiele dobrego zrobić jeszcze. Wspiera różne stowarzyszenia, ale z racji zawodu nie działa politycznie. Powinieneś raczej się interesować tymi którym wyszło:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: egon Chwat? fajny facet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 21:32 Fajny facet z dużym poczuciem humoru. Mam nadzieję, że jeszcze jego gwiazda w polityce rozbłyśnie. Pasował do Dutkiewicza, nie pasuje do Selina czy Ujazdowskiego. Racjonalny liberał któremu Szczecin zawdzięcza 2 masty na Autostradzie Poznańskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Dlaczego szkaluja pana Dutkiewicza... ;) 03.07.09, 08:31 Pan Krupowicz sugeruje, bo nie wie: "Uważam, że bardzo zależy mu na przygotowaniu Wrocławia do Euro 2012. Wolał zatem zrezygnować z osobistych ambicji." Czyli bycie prezydentem Polski to tylko osobiste ambicje byłyby? Czyli będąc prezydentem kraju nie mógłby kraju przygotować do Euro? Miałem na niego głosować! Zapewne ta decyzja pana Dutkiewicza jest jego kampania, ale na kolejne wybory - teraz jego szanse są małe, ale gdy Wroclaw pod jego wodza dobrze wypadnie, to będzie miał w przyszłych wyborach większe szanse! Odpowiedz Link Zgłoś