Dodaj do ulubionych

Krupowicz: Partia? To beze mnie

16.06.09, 06:07
Sami nic nie znaczą. Zauważyli światełko w tunelu przez który chcieli
się wślizgnąć do wielkiej polityki. Światełko zgasło. Pogasną i oni.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Re: Krupowicz: Partia? To beze mnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 07:34
      Sam to nic nie znaczy Nitras czy jego przylepka Marcinkiewicz. To
      zacne nazwiska i fajnie gdyby udało się zrobić porządek na miejscu.
      Tego im życze.
    • Gość: HoHo Krupowicz: Partia? To beze mnie IP: *.centertel.pl 16.06.09, 08:01
      Jeśli Robert Krupowicz zrezygnuje to reszta z pewnością zapłacze
      się. Rozpacz będzie, normalnie, bezgraniczna. A jeśli RK zaskoczyła
      świadomość, że ruch zmieni się w partię polityczną to albo jest
      naiwny, albo obraża inteligencję czytelników.
    • Gość: nn to kolega Brudzińskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 08:20
      ten pan to kolega Brudzińskiego o którym Masłowska powiedziała że
      przyniósł go w teczce na wojewodę? widać że obraża się na
      wszystkich po kolei.Taki skoczek polityczny do wynajęcia przekonany
      o swojej genialności? :/
      • Gość: ja Re: to kolega Brudzińskiego? IP: *.tktelekom.pl 16.06.09, 08:40
        Bo jest genialny i na tym polega problem, że w polityce nie ma
        miejsca dla takich ludzi. Nitras i inni pieniacze zawłaszczają
        wszystko, a wyborcy są ogłupieni reklamami i żelem na włosach. Łysy
        Krupowicz ma klasę i potrafi wiele....
        • c-moon a może by tak... 16.06.09, 11:59
          Krupaś wziął się NAPRAWDĘ za politykę Obywatelską w naszym mieście??? znam Go
          (pomijając nieudane doświadczenia) na stanowisku wojewody szkód większych nie
          robił,a już ten sam fakt wystarcza by pomyśleć,że może tam właśnie Jego miejsce?
          • Gość: mariner Re: a może by tak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 15:04

            No, jesli to ze szkod nie spowodowal wystarcza do sprawowania
            urzedu wojewody to ja jestem jakis niedzisiejszy.
            • Gość: dziki suchańszczyzna. IP: *.chello.pl 16.06.09, 15:38
              Pozytywnie odbieram Krupowicza. Ale żeby zaistnieć w polityce trzeba stworzyć
              partię , która musi osiągnąć próg wyborczy., a żeby osiągnąć próg wyborczy 5%
              trzeba mieć dużo pieniędzy, trzeba te pieniądze wyprać jak to zrobił palikot.
              Ja nie przypominam sobie ,żeby to szacowne środowisko - wspomnienie po unii
              wolności coś wspomniało o Jednomandatowych Okręgach Wyborach .
              Tak żegnaj niebycie.
              Sale 13Muz wzięliście za darmo do wypowiedzenia swoich pomysłów i planów .
              Inne ugrupowania polityczne muszą wynajmować ale za pieniądze, tym się różnimy.
              • Gość: chłodny dzikowszczyzna IP: *.chello.pl 16.06.09, 16:15
                salę wzieliśmy za pieniądze. różnimy się tym że my nie kłamiemy i
                nie pomawiamy. możesz to sprawdzić koleżko, ale powinieneś to zrobić
                za nim coś napiszesz.
                • Gość: re Re: dzikowszczyzna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.09, 16:29
                  Jeżeli rozpad ruchu Szczecin XXI oznaczałby, że Pan Sochański nie
                  będzie się ubiegał o prezydenturę Szczecina to tylko należy Nam
                  współczuć.Do tej pory był to najlepszy Prezydent Szczecina.
                  • Gość: siemion Re: dzikowszczyzna IP: *.chello.pl 16.06.09, 16:52
                    jaki rozpad ruchu? nawet jak się rozpadnie Polska XXI to mecenas
                    Sochański jest jak najbardziej w grze:)
                • Gość: dziki Re: dzikowszczyzna IP: *.chello.pl 16.06.09, 16:59
                  chłodny!
                  jeżeli chodzi o sale , to przepraszam.
                  • Gość: chłodny Re: dzikowszczyzna IP: *.chello.pl 16.06.09, 17:03
                    dziki, no problemo:)
                    • Gość: Chawat a jak tam gwaiazda XXI L. Chwat IP: *.chello.pl 02.07.09, 16:10
                      Ciekawe jak sie ma gwiazda Szczecin XXI Leszek Chawat. Znowu mu nie
                      wyszło a parcie do władzy ma się oj ma się.............
                      • Gość: hesus ... IP: *.chello.pl 02.07.09, 18:41
                        z tego co wiem pan Leszek ma się świetnie i mógłby wiele dobrego
                        zrobić jeszcze. Wspiera różne stowarzyszenia, ale z racji zawodu nie
                        działa politycznie. Powinieneś raczej się interesować tymi którym
                        wyszło:))
                      • Gość: egon Chwat? fajny facet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 21:32
                        Fajny facet z dużym poczuciem humoru. Mam nadzieję, że jeszcze jego
                        gwiazda w polityce rozbłyśnie. Pasował do Dutkiewicza, nie pasuje
                        do Selina czy Ujazdowskiego. Racjonalny liberał któremu Szczecin
                        zawdzięcza 2 masty na Autostradzie Poznańskiej.
    • andreas.007 Dlaczego szkaluja pana Dutkiewicza... ;) 03.07.09, 08:31
      Pan Krupowicz sugeruje, bo nie wie:
      "Uważam, że bardzo zależy mu na przygotowaniu Wrocławia do Euro 2012.
      Wolał zatem zrezygnować z osobistych ambicji."

      Czyli bycie prezydentem Polski to tylko osobiste ambicje byłyby?
      Czyli będąc prezydentem kraju nie mógłby
      kraju przygotować do Euro?
      Miałem na niego głosować!

      Zapewne ta decyzja pana Dutkiewicza jest jego kampania,
      ale na kolejne wybory - teraz jego szanse są małe,
      ale gdy Wroclaw pod jego wodza dobrze wypadnie,
      to będzie miał w przyszłych wyborach większe szanse!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka