czornuch 17.02.06, 14:24 Witam All.Czy istnieje w Toruniu jakiś DOBRY serw Cs'a?Czy są w ogóle ludziska grający w TO...? pozdrawiam tnt Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj