Dodaj do ulubionych

lot liniami bmi

28.08.11, 22:04
Za klika dni wylatuje liniami bmi z Berlina/Tegel do Londynu LHR tu przesiadka na lot do Kanady proszę o praktyczne rady w kwesti wagi bagażu i bagazu podręcznego bo już znalazłam kilka wersji , czy faktycznie przebrnięcie przez Heathrow jest takie skomlikowane ? Lecę pierwszy raz trochę się obawiam ponieważ nie znam języka angielskiego . Podczas lotu przewidziany jest posiłek a dodatkowo np kawa , napoje są podawane bezpłatnie czy jako bufet płatny ? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi , również te wydawałoby się mało istotne .
Obserwuj wątek
    • Gość: Thailand Re: lot liniami bmi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.11, 15:39
      hmm bmi to wiem ze sa dwie lnie flybmi i druga jeszzce jakas, ale pewnie chodzi Ci o te to wejdz sobie do swojej rezerwacji:
      www.flybmi.com/Check-in/en-gb/find-your-booking.aspx?intcmp=OLCKInavtest
      i tu sprawdz wszystkie informacje powinno byc co i jak, a co do bagazu to pewnie jak wiekszosc standard 21 kg bagaz glowny i do 8 na podreczny, ale sprawdz to dokladniej

sprobuj tez tum, bedziesz mial wszystko po polsku
      www.checkmytrip.com/cmt/apf/cmtng/index?LANGUAGE=PL&SITE=NCMTNCMT#triptools/home
      podaj tylko numer rezerwacji nazwisko i sie zalogujesz do wszystkich informacji, ktore chcesz wiedziec.

• Gość: Sławek Re: lot liniami bmi IP: *.bluetone.cz 29.08.11, 17:14

W klasie ekonomicznej maksymalne wymiary bagażu to 55cm,40cm,23cm plus dodatkowy przedmiot, ale co do wagi, sprawa jest mniej jasna. Najbezpieczniej będzie wziąć pięc kilo, bo praktycznie żadne linie nie schodzą poniżej tego limitu.

www.whichairline.pl/linie-lotnicze/bmi#prices-fees-baggage
      W dodatku na stronie przewoźnika znalazłem informację o "Complimentary food and beverage" czyli posiłku wliczonym w cenie biletu.

pozdrawiam
      • arizaba Re: lot liniami bmi 30.08.11, 09:37
        Dziękuje za informacje . Zastanawia mnie nadal to ,ze nie mogę znaleźć jasnej informacji co do wagi bagazu jednego i drugiego .A różnica między 5 kg a 10 kg czy 20 a 23 kg jest znacząca .
        Jak z tego wybrnąć ? Zejść do minimum ?
        Pozdrawiam .
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka