IP: *.dip.t-dialin.net 28.07.07, 12:08
Czy ktos ma doswiadczenie z ta linia? Lece niedlugo z Frankfurtu do Rio.
Jaki jest serwis? Stan samolotow?
Po ostatniej katastrofie TAM-u w Sao Paulo mam troche mieszane uczucia.

dzeiuje z gory za informacje!
Obserwuj wątek
    • airpass Re: VARIG 28.07.07, 23:53
      Prosze, nie przestrasz sie :). W zasadzie... Varig ma nowe samoloty,
      dobrych pilotow i dobra obsluge. Ale... infrastrukture ma juz goowniana
      i wymagajaca radykalnych zmian. Chaos na lotniskach krajowych
      powoduje opoznienai i odwolania lotow.

      Po wypadku w Sao Paulo zdymisjonowany zostal szef wojskowego lotnictwa.
      Szef lotnictwa wojskowego jest jednoczesnie szefem lotnictwa cywilnego.
      W ostatnim wywiadzie prezydent Lula przyznal, ze lata krajowymi liniami
      z oabwa. Po zamknieciu drzwi oddaje sie w rece Boga.

      Lec jednak do Rio. Dla boskiego Rio warto umrzec :).
      Wszystko bedzie ok.
      • Gość: Obiektywny Re: VARIG IP: *.aster.pl 29.07.07, 11:54
        Varig lata. Do niedawna by w STAR Aliance, wiec standardy musial miec podobne,
        jak Lufthansa, LOT i cala reszta. Balagan na lotniskach to sprawa lotnisk.
        • zwirekiwigura Re: VARIG 30.07.07, 00:50
          Varig ktory byl w Star Alliance zbankrutowal w ubieglym roku. Aktualny Varig to
          zupelnie nowa firma nalezaca do lokalnego low-costa GOL. I ktora zostala
          wykluczona ze Star Alliance za "niespelnianie standardow aliansu". Na dlugich
          trasach lataja obecnie trzema kilkunastoletnimi B767, wszystkie w leasingu.
    • Gość: kasa76 leć, będzie dobrze IP: *.chello.pl 01.08.07, 00:01

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka