Gość: xDjDeanX
IP: *.dip.t-dialin.net
28.07.07, 12:08
Czy ktos ma doswiadczenie z ta linia? Lece niedlugo z Frankfurtu do Rio.
Jaki jest serwis? Stan samolotow?
Po ostatniej katastrofie TAM-u w Sao Paulo mam troche mieszane uczucia.
dzeiuje z gory za informacje!