Dodaj do ulubionych

Kokosowy kurczak curry

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.06, 14:06
zielona pasta curry jest bardzo ostra, danie wyszło niejadalne, pomimo że nie
dodałam papryczek chilli
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafał Re: Kokosowy kurczak curry IP: *.autocom.pl 01.02.07, 18:10
      jeżeli mogę coś zasugerować to usuń z listy zielona paste curry smaż kurczaka i
      bekon na maselku z lisciem laurowym kardamonem, czosnkiem, i jakie tam
      przyprawy sobie widzisz <polecam kurkume, imbir, pieprz, szczypte soli,
      kolendre, galke muszkkatalowa> dodaj pokrojone jablko i obsyp to cynamonem
      <proszek> jak sie juz jablko zarumieni <kurczaj juz przed dodaniem jablka byl
      bialy> zalej mlekiem kokosowym dus przez pol godziny na wolnym ogniu po czym
      dodaj troche ciezkiej smietany i dus przez kolejne 10 minut - a jesli chcesz
      jesc z ryzem to polecam zagotowanie go po czym wlozenie do piekarnika na jakis
      czas zeby go upiec :) smacznego
    • Gość: miixxer Re: Kokosowy kurczak curry IP: *.cec.eu.int 01.03.07, 14:55
      sa rozne rodzaje past curry. jesli ktos nie lubi na ostro to powinnien poszukac
      lagodniejszych odmian past, sa i to kilku wariantach ostrosci np. tutaj mozna
      znalezc www.pataks.co.uk/products/index.php?
      mode=product&ean=5011308001977. jesli na sloiku jest napisane, ze to ostra
      pasta to oznacza ze ona jest ostra naprawde w kategoriach bezwzglednych. w
      polsce niestety za szczyt pikantnosci uchodzi ledwo chilli mazniety kebab i
      dlatego prawdziwe curry jest dla przecietnego polaka wychowanego na dosc mdlej
      kuchni po prostu zbyt ostre. ale samo curry to rewelacja
    • Gość: miixxer Re: Kokosowy kurczak curry IP: *.cec.eu.int 01.03.07, 14:55
      sa rozne rodzaje past curry. jesli ktos nie lubi na ostro to powinnien poszukac
      lagodniejszych odmian past, sa i to kilku wariantach ostrosci np. tutaj mozna
      znalezc www.pataks.co.uk/products/index.php?
      mode=product&ean=5011308001977. jesli na sloiku jest napisane, ze to ostra
      pasta to oznacza ze ona jest ostra naprawde w kategoriach bezwzglednych. w
      polsce niestety za szczyt pikantnosci uchodzi ledwo chilli mazniety kebab i
      dlatego prawdziwe curry jest dla przecietnego polaka wychowanego na dosc mdlej
      kuchni po prostu zbyt ostre. ale samo curry to rewelacja
    • Gość: Zosia Kokosowy kurczak curry IP: *.coe24.net 03.11.09, 16:24
      Potrawa rzeczywiście smaczna, pomimo pasty i papryczek nie uważam, że jest za
      ostra, nie wiem tylko co powie mój mąż jak wróci z pracy;). Ja uwielbiam
      "ostrość" a to danie jest co najwyżej pikantne, ale to może rzeczywiście
      kwestia ostrości sosu. generalnie polecam
    • irekt Kokosowy kurczak curry 01.11.10, 16:17
      Korekta - NIE DOPUŚCIĆ DO WRZENIA, nie wiem dlaczego autor proponuje doprowadzać do wrzenia - mleko kokosowe wazy się. niech sobie powoli dochodzi i jest bomba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka