Gość: gość
IP: *.ds4.agh.edu.pl
10.06.07, 01:26
Czy osoba, która złożyła wypowiedzenie w tesco, mająca mieszkanie wynajmowane przez CRM może opuścić mieszkanie bez żadnych dodatkowych kosztów czy też może spodziewać sie dodatkowych opłat jeśli chce wyjechać przed końcem umowy?