IP: *.ds4.agh.edu.pl 10.06.07, 01:26
Czy osoba, która złożyła wypowiedzenie w tesco, mająca mieszkanie wynajmowane przez CRM może opuścić mieszkanie bez żadnych dodatkowych kosztów czy też może spodziewać sie dodatkowych opłat jeśli chce wyjechać przed końcem umowy?
Obserwuj wątek
    • e-vil Re: CRM 10.06.07, 02:22
      a w umowie nic nie ma na ten temat?
      • Gość: muniek Re: CRM IP: *.range86-134.btcentralplus.com 10.06.07, 08:49
        jetes wolny jak ptak! crm nie moze ci juz nic ukrasc!
        • Gość: D Re: CRM IP: *.ipt.aol.com 10.06.07, 14:23
          NIC :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka