aga-r5
16.07.08, 07:17
A o co tu się kłócić, każdy ma prawo do wolności, ludzie!! Gej czy lesbijka to
tacy sami ludzie. Dlaczego nikt w ramach zmasowanego protestu nie będzie
występował przeciw pedofilii w Kościele, przeciw nieopodatkowaniu. Ja wiem, że
spór toczy się w Kościele Anglikańskim, i to w dodatku nie w Polsce, ale z
powodzeniem można założyć, że prędzej czy później i u Nas ktoś podniesie
podobny okrzyk! Wolność to wolność i nic komuś do tego z kim sypia,
najważniejsze że wywiązuje się ze swoich obowiązków w należyty sposób i nikomu
nie robi krzywdy. Gdyby ksiądz w mojej parafii przyznał się, że jest gejem
stałby się bardziej wiarygodny dla mnie, niż kiedy zaprzeczałby ze wszystkich
sił swojej naturze w obawie przed zwierzchnikami. 2-10 % społeczeństwa to
ogromna liczba potencjalnych wierzących. Może i bym poszła do Kościoła
prędzej, gdyby wszystko nie było takie obłudne.
P.S. Już wiem, że za chwile rzucą się ze swoimi ograniczonymi poglądami
PiSowcy i słuchacze RM. Zanim wywiąże się dyskusja pełna nienawiści radzę
każdemu zastanowić się nad własną moralnością niż oceniać innych.
Pozdrawiam,
Aga R.