Dodaj do ulubionych

Inwazja trolli na forum.

26.12.10, 06:23
Szkoda, że administracja forum usunęła ostatnio wpisy: unhappy'ego oraz mój, poświęcone kolejnemu kuriozum, które objawiło się na forum.

Rozumiem, że spowodowane to było hm, brakiem szacunku, szczególnie w mojej wypowiedzi dla tego "czegoś". Ale tak już, niestety, mam: jak ktoś wypisuje totalne głupoty, to nie nazwę go mędrcem, a głupkiem.

Przypomnę więc: osobnik podpisujący się zamiennie jako "msk71" ( logowany lub nie ), "tomasz" lub "anonim", korzystający z IP:IP: 46.112.95.*, przedstawia się na forum jako specjalista od zagadnień windykacyjnych oraz pracownik firmy windykacyjnej. Tymczasem ma elementarne braki w wiedzy ogólnej, że o prawniczej nie wspomnę.

Jednocześnie. przy odrobinie zachodu można znaleźć w necie ogłoszenie tejże osoby, jako fachowca od przeprowadzek: 24on.pl/detail.php?id=5436

Oczywiście rozumiem, że administracja swoimi działaniami chce ochraniać dane kogoś, komu zabrakło intelektu w tym minimalnym stopniu, by ochraniać je samemu.

Tym niemniej w ten sposób stawia interes potencjalnego szkodnika i oszusta ponad interesem osób szukających tutaj pomocy. A nie takie chyba jest założenie tego specyficznego forum.
Obserwuj wątek
    • mordimer.madderdin Kolejne stado trolli. 27.12.10, 05:13
      Radosne stado trolli

1) gardenwarf;
      2) miki885;
      3) zlot-y89.

Najprawdopodobniej to ta sama osoba. Jeśli nawet nie - to uprawiają spam na rzecz tej samej firmy: e-broker.
      • Gość: mm Kolejny troll: sniezynka22 n/t IP: 80.94.16.* 31.12.10, 15:22
        • Gość: malwinka Re: Kolejny troll: sniezynka22 n/t IP: *.dynamic.chello.pl 31.12.10, 17:18
          podoba mi sie twoja bystrośc ,trzeba ich tępić te samo reklamujące sie nieudolne firmy,widać że nie maja klientów to ostry PR na forum .pozdrawiam
          • mordimer.madderdin Re: Kolejny troll: sniezynka22 n/t 07.01.11, 07:02
            Malwinko, dziękuję bardzo za słowa uznania, choć zauważenie niektórych działań nie wymagało ode mnie wielkiej spostrzegawczości.

Nota bene, nie musi im wcale chodzić bezpośrednio o reklamę, ale o lepsze pozycjonowanie hasła w wyszukiwarkach.
        • mordimer.madderdin Re: Kolejny troll: wzor_konspekt N/T 07.01.11, 06:59
          • aniol_stroz1 Re: Kolejny troll: wzor_konspekt N/T 07.01.11, 09:57
            Niestety jest ich więcej. Są na tyle tępi, że nie wiedzą co to ip :). Często zdarza się, że ktoś wpisuje sztuczny problem np. Czy firma "x" jest dobra? itd, a później sam sobie odpowiada podpisując się różnymi nazwami :). Oczywiście odpowiedzi są jak najbardziej pozytywne i wychwalają pod niebiosa daną firmę :).

Pozdrawiam
            • mordimer.madderdin Re: Kolejny troll: wzor_konspekt N/T 09.01.11, 06:27
              Tak jak wspomniałem wcześniej: tutaj może nie chodzić wprost o reklamę strony www, lecz o uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarek.

Cóż, niestety, taka uroda internetu, że byle łajza może grać nieczysto.
          • mordimer.madderdin Re: Kolejny troll: mpiano N/T 09.01.11, 06:21
            • mordimer.madderdin Re: Kolejny troll: adam72931 09.01.11, 20:02
              Tym razem nick "adam72831" wpisuję na listę z pewnym zażenowaniem.
              Jeśli wierzyć w dane znalezione w sieci - jest to zawodowy radca prawny.

Jak oceniać praktykę reklamowania płatnych usług na darmowym forum - pozostawiam samym zainteresowanym.
              • mordimer.madderdin Kolejny troll: products N/T 22.01.11, 16:05
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka