Dodaj do ulubionych

dług w TP - Pactor

10.04.06, 13:00
Czy ktoś wie po jakim czasie Pactor przysyła komornika??? Wpłaciłam część
zadłużenia (400), ale nie zgodzili sie na raty. Zostało mi 700 zł. Nie wiem
czy zdążę przed komornikiem. Potrzebuję jeszcze dwóch miesięcy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Majkel Re: dług w TP - Pactor IP: 80.51.247.* 10.04.06, 17:36
      sprez sie a napewno sie uda. Z komornikiem to tez nie jest tak hop siup i juz.
      Sprawa musi przejsc przez Sad a to zwykle troszke trwa.
      • lejlalejla Re: dług w TP - Pactor 10.04.06, 19:22
        Dzięki. Mam nadzieję, że zdążę przed nimi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka